Kategori arşivi: Paketler

Digitürk Mobil Lig TV Paketi

Digitürk Mobil Lig TV Paketi

Digitürk Mobil Lig TV Paketi ile sizlerde dilediğiniz gibi Lig TV maçlarını ayda sadece 10 TL ödeyerek cep telefonunuzdan veya tabletlerinizden izleyebileceksiniz. Bu uygulama sayesinde Süper lig maçlarını kaçırmaya son diyoruz. Dilediğiniz gibi sizlerde süper lig maçlarını izlemek için paketten yararlanabilirsiniz. Mobil Lig TV paketi sayesinde de artık evinizde kavga olmayacak. Çünkü bildiğiniz gibi her maç günlerinde ya annenizin veya kardeşinizin severek izlediği bir dizi veya film çıkmaktadır. Sizler maç izliycem derken onlar dizi izliycem der ve böylelikle kavga kaçınılmaz olur. Ama mobil lig tv paketi sayesinde böyle sözlü diyaloglara son veriyoruz. Şimdi hemen 10 TL ödeyerek süper ligi cebinizden izleyebilirsiniz.

 

Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi

Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi

Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi ile siz değerli vatandaşlarımız da dilediğiniz gibi hem en iyi filmlerin yer aldığı salon filmlerini, hemde yetişkinlere özel yayınları doyasıya alabileceksiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Bu iki paketin birleşiminden doğan Avantaj Yetişkin Paketi ile sizlerde ayda sadece 17 TL ödeyerek paketten yararlanabileceksiniz.

digiturk-avantaj-yetiskin-paketi

Şimdi aboneliğinizi başlatmak isterseniz eğer direk telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Digitürk Yetişkin Paketi

Digitürk Yetişkin Paketi

Digitürk Yetişkin Paketi ile sizlerde dilediğiniz gibi yetişkinlere özel erotik kanalları izleyebileceksiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Sizlerde şimdi erotik kanalları izlemek için yetişkin paketi aboneliğinizi ayda sadece 12 TL ödeyerek bağlatabilir ve gecenizi daha uzun bir hale getirebilirsiniz.

digiturk-yetiskin-paketi

Aboneliğinizi hemen başlatmak isterseniz eğer direk telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi

Digitürk Avantaj Yetişkin Paketi

Digitürk avantaj yetişkin paketi sayesinde hem salon film kanalları olan salon1, salon2 ve salon3 kanallarınının yanı sıra yetişkin paketi kanallarını da doyasıya izleyebileceksiniz. İzlemek istediğiniz filmler artık avantaj yetişkin paketinde. Sizlerde hemen abonelik almak için bizlere ulaşabilirsiniz. 12 aylık kullanım taahhütü verdiğiniz taktirde ayda sadece 17 TL ödeyerek izleyebileceksiniz.

Digiturk-Avantaj-Yetiskin-Paketi

Digitürk Yetişkin Paketi

Digitürk Yetişkin Paketi

Digitürk Yetişkin paketinin adından da anlaşılacağı üzere yetişkinlere özel erotik kanalları izlemenizi sağlayan ve içerisinde onlaraca yetişkin kanalı bulunan bir pakettir. Şimdi sizlerde gecenizi daha uzun bir hale getirmek istiyorsanız bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilir ve aboneliğinizi 12 ay kullanım taahhütü vererek başlatabilirsiniz.

digitürk-yetişkin-paketi

Başlattığınız aboneliğinizi süresi boyunca ayda sadece 12 TL ödeyerek izleyebileceksiniz. Şimdi hemen aboneliğinizi başlatırsanız, kurulumunuz da hemen birkaç saat içerisinde yaptırabileceksiniz.

 

Digitürk Avantaj Paketi

Digitürk Avantaj Paketi

Salon Filmlerini artık Avantaj paketi içerisindeki salon1, salon 2 ve salon 3 kanallarını açarak doyasıya takip edebilecek ve takip ettiğiniz filmler sayesinde kendinizi bir nevi evinize ve televizyon başına kitleyebileceksiniz. Şimdi avantaş paketi aboneliği için bizleri arayın ve 12 ay taahhüt vererek ayda sadece 12 TL ödeyerek izleyebilirsiniz.

digiturk-avantaj-paketi

Digitürk Sporsever Paketi

Digitürk Sporsever Paketi

Digitürk Sporsever Paketi sayesinde sizlerde dilediğiniz gibi spor yayınları faturanıza ek olarak 5 TL ödeyerek aboneliğinizi başlatabilir ve paket içerisinde yer alan kanalları dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
Sporu her anlamda sevenlere ve sporsuz bir hayat düşünmeyenlere! Dünyanın popüler spor kanallarını içeren ve farklı ekstrem sporların da dahil olduğu Sporsever Paketi tüm spor dallarını içeren yayınlarıyla televizyonunuzun ekranında. Sizlerde aboneliğinizi hemen başlatmak isterseniz eğer bizlere hemen telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Digiturk-Sporsever-Paketi

 

Digitürk Çocuk Paketi

Digitürk Çocuk Paketi

Digitürk çocuk paketi sayesinde en iyi çizgi filmler elinizin altında olacak ve çocuklarınız ne zaman TV izlemek isterse çocuk paketi içerisinde yer alan kanalları açabilecek ve günün 24 saati aralıksız çizgi film kanallarını izleyebileceksiniz.

digiturk-cocuk-paketi

Paket Detayları

Digitürk çocuk paketi üyeliği için öncelikle aradığımız şart giriş paketi üyeliğinizin olmasıdır. Eğer giriş paketi üyeliğiniz var ise faturanıza ek olarak ayda sadece 5 TL ödeyerek çocuk paketi içerisinde yer alan kanalları izlemeye başlayabileceksiniz.

 

Digitürk Belgesel Paketi

Digitürk Belgesel Paketi

Digitürk belgesel paketi ile sizlerde dilediğiniz belgesel niteliği taşıyan tüm yayınları izleyebileceksiniz. Paketin içerisindeki kanallar sizlere günün 24 saati aralıksız izleyebileceğiniz yayınları buluşturmaktadır.

digiturk-belgesel-paketi

Paketin Detayları

Digitürk belgesel paketine üye olmak için öncelikle giriş paketi üyeliğinizin bulunmaktası gerekmektedir. Giriş paketine aboneyseniz eğer direk faturanıza ek olarak 5 TL ödeyerek belgesel yayınlarını hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

 

Digitürk Sporextra Paketi

Digitürk Sporextra Paketi

Digitürk Sporextra Paketi ile siz değerli vatandaşlarımız Premier League maçlarını, Brezilya lig maçlarını, Turkish Euroleague maçlarını, tenis maçlarını ve daha birçok yayınları çok ucuz fiyatlara izleyebileceğiniz bir pakettir.

digiturk-sporextra-paketi

Paket Detayları

Digitürk Sporextra paketini almak için sizlerde giriş paketi aboneliğinizi başlatmanız gerekmektedir. Başlatmış olduğunuz aboneliğinizin faturası üzerine ayda sadece 17 TL ek ücretle kanalları izleyebileceksiniz.