Kategori arşivi: Kampanyalar

Filmler Ve Dizileri Platin Paket İçerisinde

Filmler Ve Dizileri Platin Paket İçerisinde

Digitürk Platin Paketler sayesinde sizlerde en iyi filmleri ve en iyi dizileri çok uygun fiyatlara izleyebileceksiniz. Platin paketlerinin içerisinde Film Paketi ve Dizi Paketi bulunmaktadır. Bu paketler hakkında bilgi almak ve aboneliğinizi hemen başlatmak için bizlere direk telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçebilir, yayınları hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Bayimize gelmenize gerek kalmayacak ve aboneliğinizi ve aboneliğinizin kurulumunu talep ettiğiniz gün içerisinde yaptırabilirsiniz.

digiturk-paketleri-platin-paketler

Engelli Vatandaşlarımız Digitürk’ü %50 İndirimle Alabilirler

Digitürk Engelli Paketi Kampanyası

Digitürk Engelli Paketi Kampanyası sayesinde siz değerli  engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz ve şehit eşlerimiz için %50 indirimle abone olma fırsatı ayağınıza kadar gelmiştir. Şimdi sizlerde aboneliğinizi başlatmak ve kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilir ve dilediğiniz tüm hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

digiturk-engelli-kampanyasi

– T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
– Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
– Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
– Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
– Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

Digitürk Yayın Akışına Hükmetmek İstemezmisiniz

Digitürk Yayın Akışına Hükmetmek İstemezmisiniz

Digitürk IP TV Kampanyası sayesinde sizlerde Digitürk veya Lig TV yayınlarınızı dilediğiniz ülkede veya dilediğiniz yerde açıp izleyebileceksiniz. En sevdiğiniz Türk kanallarını, maç tekrarlarını ve özetleri, en sevdiğiniz filmleri ve dizileri, dilediğiniz saatte izleyin. Yayını durdurun, ileri ya da geri alın, sonra kaldığınız yerden devam edin

digiturk-ip-tv-kampanyasi

Süper Ligi HD Kalitesi İle İzlemenin Tam Zamanı

Süper Ligi HD Kalitesi İle İzlemenin Tam Zamanı

Süper Ligin zirvesini takip edebileceğiniz maçları ve süper lig gelecek sezon üyeliğinizi de dilediğiniz gibi izlemek için 3 Eylül’e kadar ayda sadece 19,99 TL ödeyerek izleyebilirsiniz. Lig TV Kampanyası hakkında söyleyebileceğiniz diğer bilgilerimiz şunlardır.

digiturk-lig-tv-kampanyasi

Kampanya Detayları

Bu hizmetten faydalanmak için 18 ay taahhüt ile Giriş Paketi üzerine Lig TV paketlerinden birine (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu, Anadolu Taraftar) üye olunması gerekmektedir. Üyeliğinizdeki Giriş Paketi ve seçtiğiniz Lig TV Paketi 3 Eylül 2015’e kadar aylık 19,99 TL olarak faturalanır. 3 Eylül 2015’e kadar Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketleri hediyedir.

 

Elektrik Faturası Kampanyası İle Digitürk’u Uygun Fiyata İzleyin

Elektrik Faturası Kampanyası İle Digitürk’u Uygun Fiyata İzleyin

Digitürk Elektrik Kampanyası sayesinde siz değerli vatandaşlarımızın elektrik faturası 130 TL ve üzeri geliyosa eğer şimdi Digitürk’ten seçmiş oldukları bir tane paketi ücretsiz olarak izleyebilecekler.

Digiturk’e yeni üye olanlara LİG TV ve tüm keyif paketleri 1 ay açık!
Elektrik güvence bedeli yok!
Digiturk kurulum ücreti yok!

digiturk-elektrik-kampanyasi

Fİlm Ve Dizi Kanalları İlk 3 Ay 19,99 TL

Fİlm Ve Dizi Kanalları İlk 3 Ay 19,99 TL

Merhaba sevgili vatandaşlarımız.
Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyası sayesinde siz değerli vatandaşlarımız Digitürk’e abone olmanız durumunda kampanyamıza ilk üç ay boyunca ayda sadece 19,99 TL ödeyerek izleyebilecekler.

film-ve-dizi-paketi

Kampanya Detayları

Bu kampanyadan faydalanabilmek için 12 ay taahhütle Giriş + Film+ Dizi Paketi’ne üye olunması gerekmektedir. Giriş + Film + Dizi Paketi, ilk 3 ay ayda 19,99 TL ve kalan aylar ayda 51,99 TL olarak faturalanır.

Futbol, Basketbol Ve Tenis Maçları Sporextra Paketi

Futbol, Basketbol Ve Tenis Maçları Sporextra Paketi

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası sayesinde siz değerli vatandaşlarımız futbola, basketbola ve tenis maçlarını doyasıya izleyebilecekler. İngiltere Premier Ligi, Turkish Airlines Eurolegue, Türkiye Basketbol Ligi, Rusya ve Brezilya ligleriyle birlikte Wimbledon tenis turnuvası heyecanı Spor Extra Paketi’nde!

spor-extra-paketi

Kampanya Detayları

Bu hizmetten faydalanmak için 12 ay kullanım sözü ile Giriş Paketi üzerine Spor Extra Paketi’ne üye olunması gerekmektedir. Üyeliğinizdeki Giriş Paketi ve Spor Extra paketi 3 Eylül 2015’e kadar ayda 19,99 TL olarak faturalanır. 12 ay taahhüt verilmesi durumunda 3 Eylül 2015’e kadar HD servisi ücretsizdir.

En İyi Filmleri Uydun Fiyata İzleyin

En İyi Filmleri Uydun Fiyata İzleyin

Digitürk Film Paketi Kampanyası ile sizlerde sadece film kanallarını değil, ayrıca giriş paketi kanallarını ve daha fazla kanalı dilediğiniz gibi izlemeye başlayabileceksiniz. Paketin kampanyası hakkında ise şunlardan bahsedebilirsiniz.

digiturk-film-paketi-kampanyasi

Kampanyanın Detayları

Bu kampanyadan yararlanmak için 12 ay taahhütle Giriş + Film Paketi’ne üye olunması gerekmektedir. Giriş + Film Paketi, ilk 3 ay ayda 19,99 TL ve kalan aylar ayda 35,99 TL olarak faturalanır.

Digitürk Giriş Paketini Spor Ve Eğlence Paketinden Biriyle Alın

Digitürk Giriş Paketini Spor Ve Eğlence Paketinden Biriyle Alın

Digitürk Giriş Paketi Kampanyası sayesinde sizlerde giriş paketi yanında dilediğiniz keyif paketlerinden yararlanabileceksiniz. Üstelik avantajlı fiyatlarla. Digitürk Giriş Paketi Kampanyasına 12 ay kullanım sözü Giriş Paketi + Keyif Paketleri’nden 1’i, ilk 6 ay sadece 23,99 TL! Üstelik ilk ay derbisiz Lig TV, birbirinden güzel tüm Digiturk Keyif Paketleri ve 3 ay Yetişkin Paketi hediye!

digiturk-giris-paketi-kampanyasi

Digitürkü Sınırsız İnternet İle Birlikte Alın

Digitürkü Sınırsız İnternet İle Birlikte Alın

Digitürk İnternet Paketi Kampanyası sayesinde siz değerli vatandaşlarımızda hem Digitürk aboneliğini, hemde sınırsız internet aboneliğini ayda sadece 55,99 TL ödeyerek izleyebilecekler. En sevdiğiniz ulusal kanalların HD yayınları, Digiturk’e özel belgesel kanalları
İster Limitsiz Fiber İnternet , İster Limitsiz ADSL internet seçenekleri ile 24 Ay boyunca sabit fiyat , ayda sadece 55,99 TL
.

digiturk-sinirsiz-internet-kampanyasi