Kategori arşivi: Digitürk Kampanyaları

Digitürk Lig TV Paketleri İndirim Fırsatı

Digitürk Lig TV Paketleri Kampanya İndirimleri

Digitürk Lig TV Paketleri İndirimi ile artık maç keyfini evinizde doyasıya yaşayacak ve stadyum keyfini indirimli paketler ile evinize taşıyacaksınız. Sunulan kampanya kapsamında Digitürk Lig TV Paketleri Fiyat açısından oldukça uygun olması ile birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan paketlerdir. Sizde ayda sadece 29.99 TL ödeyerek fanatiği olduğunuz takımlardan lig maçlarına kadar en sevilen yayınları keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Motor sporu seven kullanıcılarımız en heyecan motorlu sporları ile birlikte basketbol maçlarını da keyifle izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçirecekler. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler ile müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde kampanya hakkında detaylı bilgilere erişebileceksiniz.

digiturk-lig-tv

Lig TV Paketleri

 • Giriş Paketi + Süper Lig Paketi: Süper lig de yer alan takımların tüm maçlarını abone olduğunuz ilk aydan itibaren 3 ay boyunca 29.99 TL ödeyerek sonraki aylarda ise 82 TL ödeyerek izleyebilirsiniz.
 • Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi: Türkiye de şampiyon olmuş olan 5 takımın heyecan dolu maçlarını ilk 3 ay indirimli olarak 29.99 TL ödeyerek keyifli bir şekilde izleyeceksiniz.
 • Giriş Paketi + Taraftar Paketleri: Taraftar paketi kapsamında her şey daha eğlenceli bir hale bürünüyor. Fanatiği olduğunuz takımların maçlarını ilk 3 ay 29.99 TL’ye sonraki aylarda ise 62 TL’ye dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

Kampanya İçeriği

 • En seçkin içerikler: Yerel ve ulusal kanalların yanı sıra dünyaca ünlü belgesel kanalları da sizler ile!
 • Yerel ve en seçkin ulusal kanallar: En sevilen yerel ve ulusal kanalları Hd kalite ile takip edebileceksiniz.
 • Spor Toto Süper Lig Maçları: Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları LİG TV Paketleri’nde keyifli bir izleyeceksiniz.
 • Mobil Lig TV: Sunulan yayınları her nerede olursanız olun cepten keyifli bir şekilde izleyebilecek ve hiç bir yayını kaçırmayı dert etmeyeceksiniz.
 • Spor Extra Paketi: İspanya La Liga, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000 ve Wimbledon Teni Turnuvası’nı 1 ay boyunca ücretsiz izleyin!
 • Yetişkin Paketi: Sunulan paket kapsamında Blue Hustler ve Playboy kanallarını izleyebileceksiniz.

Digitürk Film Paketi Fiyatı Yeni

Digitürk Film Paketi Kampanyası

Digitürk Film Paketi Kampanyaları ile sinemaya gitmeye son vererek izlemek istediğiniz yayınları evinizde kolay bir şekilde izleyebilecek ve izlediğiniz içerikler ile eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digitürk Film Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olmasının yanı sıra yediden yetmişe herkesin sevdiği içeriklere sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Seçtiğiniz pakete yeni fiyatı ile ayda sadece 19.99 TL ödeyerek sahip olabilecek ve abone olduğunuz paket ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile bayimize gelerek evraklar ile uğraşmaya son vererek müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayacaksınız.

cats

Film Paketinde Neler Var?

 • Her ay binlerce çeşit film: Sinemaya gitmeye son vererek izlemek istediğiniz içerikleri abone olduğunuz paket kapsamında dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
 • En sevilen filmler: Moviemax film kanalları ile en sevdiğiniz yayınları izleyebileceksiniz.
 • 4 ekrandan izleme özelliği: sunulan yayınları cepten, tvden, tabletten ve bilgisayardan keyifle takip edebilirsiniz.
 • Dublaj ve alt yazı seçenekleri: Sunulan yayınları Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleriyle dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

Digitürk Engelli Paketleri Kampanyası

Digitürk Engelli Paketleri

Digitürk Engelli Paketleri sayesinde gaziler, engelli vatandaşlar, şehit eşleri ve vazife malulleri bu kampanyadan en iyi şekilde yararlanabilecekler. Sayılan kriterler ile gerekli belgeleri getirerek üyelik başvurusunda bulunduğunuz zaman seçtiğiniz paketlere %50 indirimli olarak sahip olabilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Kampanya kapsamında abone olduğunuz paket ile lig maçlarını, fanatiği olduğunuz takımların maçlarını, filmleri, dizileri, belgeselleri en iyi şekilde izleyebileceksiniz. Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden sağladığımız kolaylıklar ile bayimize gelmenize ve evraklar ile uğraşmanıza gerek kalmadan üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

digiturk-engelli-paketi

Kampanya İçeriği

 • Lig TV ve Spor Extra Paketi: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtalya Serie A, Fransa Ligue 1 ve Spor Toto Basketbol Ligi gibi daha bir çok lig maçını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
 • Dilediğiniz bir ek paket: Seçtiğiniz bir ek paket sayesinde belgesel,çocuk ve sporsever kanallarını özgürce izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
 • Dizi ve Yetişkin Paketi: Dizi ve Yetişkin Paketi kapsamında her ay ortalama 80 dizi 800 bölümlük harika diziler ile en kaliteli içerikleri izleyecek ve Yetişkin Paketinde yer alan Blue Hustler, Playboy kanalları gibi kanallar ile dilediğinizi izleyeceksiniz.
 • Dilediğiniz zaman uygulamaları: Dilediğiniz zaman uygulamaları ile her nerede olursanız olun İnternet bağlantınız olduğu sürece cepten yayınları dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

Digitürk Film ve Spor Paketi Fiyatı

Digitürk Film ve Spor Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Film ve Spor Paketi kampanyası ile sizde hem fanatiği olduğunuz takımların maçlarını keyifle izleyecek hemde ekran başında olduğundan daha eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında abone olduğunuz paket ile lig maçlarını, fanatiği olduğunuz takımın maçlarını, teniz turnuvalarını ve motor sporlarını HD kalite de izlerken en kaliteli sinema filmlerin tadını çıkartacaksınız. Sunulan kampanya ile birlikte sizde seçtiğiniz muhteşem pakete ayda sadece 47 TL karşılığında abone olacak ve en seçkin içerikleri keyifle izleyeceksiniz. Bayimizin üzerinden sağladığımız kolaylıklar ile bayimize gelmenize gerek kalmadan müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

digiturk-film-ve-spor-paketi

Kampanyada Neler Var?

 • Spot Toto Süper Lig Maçları: Abone olduğunuz paket sayesinde yıldızlar ile dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
 • Her ay 1000 film: Sunulan her ay binlerce film ile sıkılmadan en seçkin yayınları izleyecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
 • 4 ekrandan film: İzlemek istediğiniz yayınları cepten, tabletten, bilgisayardan ve TV’den her nerede olursanız olun İnternet bağlantınız olduğu sürece izleyebileceksiniz.
 • Dublaj veya alt yazı seçenekleri: Dublaj seçenekleri sayesinde filmin hangi dilde olduğunu dert etmeden Türkçe dublaj seçenekleri ile yayınları daha kaliteli bir şekilde izleme imkanı sizleri bekliyor olacak.

Digitürk Dizi Paketi Fiyatı

Digitürk Dizi Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası siz değerli müşterilere en kaliteli içerikleri en uygun fiyatlar üzerinden sunmakta ve en iyi kalite ile hizmet vermektedir. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları daha kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız, bunun için Digitürk abonesi olabilecek ve abonesi olduğunuz paketler ile en sevilen yayınları keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Digitürk Dizi Paketi Fiyatı ile bir çok kullanıcıyı etkilemesiyle birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz yapacağınız görüşmelerde bu muhteşem pakete ayda sadece 19.99 TL ödeyerek abone olabilirsiniz.

digiturk-film-ve-dizi-paketi

Kampanyada Neler Var?

 • En kaliteli içerikler: Belgesel kanalları ile beraberinde en sevilen  yayınları keyifle izleyebileceksiniz.
 • Her ay 1000 film: Her ay binlerce film ile sizlerde asla sıkılmayacak ve sinema filmlerini ilk olarak evinizde HD kalite ile izleyebileceksiniz.
 • Ayda 80 dizi 800 bölüm: Aksiyondan fantastik yapımlara,komediden dramaya her türden dizi Dizimax’lerde. Her ay en sevilen Digitürk ile kullanıcılarına sunuluyor.
 • Dilediğin yerde dilediğin zaman uygulamaları: Sunulan ücretsiz mobil uygulama ile her nerede olursanız izlemek istediğiniz içerikleri cepten anında canlı bir şekilde izleyebileceksiniz.
 • Dublaj ve alt yazı seçenekleri: Türkçe dublaj seçenekleri ile sunulan yayınları dublajlı bir şekilde izleyebilme imkanı sizleri bekliyor.

Digitürk Merhaba Paketi Kampanyası

Digitürk Merhaba Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Merhaba Paketi Kampanyası sayesinde artık sizde kolay bir şekilde Digitürk abonesi olabilecek ve abone olduğunuz paket ile en seçkin içerikleri HD kalite ile izleyebileceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında sizde Digitürk abonesi olmak istiyorsanız ve kararsız iseniz muhteşem kampanyayı en iyi şekilde değerlendirerek Digitürk abonesi olabileceksiniz. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında bayimize gelmenize, yorulmanıza ve evraklar ile uğraşmanıza gerek kalmadan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi tamamlayacak ve aynı gün içinde kurulum hizmetinden yararlanabileceksiniz. Digitürk Merhaba Paketi Fiyatı açısından oldukça uygun olup herkesin seveceği içerikler ile siz değerli müşterilere ayda sadece 14.99 TL’ye sunulmaktadır.

digiturk-merhaa-paketi

Merhaba Paketinde Neler Var?

 • Keyifli ve zengin içerikler: Ulusal kanallar ile beraberinde en sevilen belgesel ve gurme kanallarını da keyifli bir şekilde izleyebilecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
 • İlk ay Lig TV Hediye: Hediye olarak sunulan Lig TV Paketleri ile ücretsiz olarak en sevilen spor yayınlarını izleyebileceksiniz.
 • Spor Extra Paketi Ücretsiz: İngiltere Premier Ligi, İtalya Serie A, İspanya La Liga, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000 ve Wimbledon Tenis Turnuvasını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.
 • Yetişkin paketi: Dünyaca ünlü yetişkin kanalları Blue Hustler ve Playboy gibi yetişkin kanalları ile en canlı yayınları izleyebileceksiniz.

Digitürk Spor Extra Paketi Kampanyası

Digitürk Spor Extra Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Spor Extra Paketi Kampanyası sayesinde sizde maç keyfini evinizde dolu dolu yaşayacak ve sporun en iyi halini evinize taşıyacaksınız. Digitürk Spor Extra Paketi Fiyat açısından en uygun Digitürk paketlerinden olması ile birlikte tüm spor sevenlerin ilgisini çekecek içeriklere sahiptir. Digitürk Lig TV Kampanyaları kapsamında sizde bu muhteşem pakete ayda sadece 19.99 TL ödeyerek sahip olabilecek ve abone olduğunuz paket ile tenis turnuvaları, basketbol ligleri, futbol maçları, motor sporları beraberinde yerel-ulusal kanalları HD kalite ile takip edebileceksiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile bayimize gelmenize gerek kalmadan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

digiturk-spor-extra-paketi

Spor Extra’da Neler Var?

 • En kaliteli içerikler: Normalde izlediğiniz bütün içerikleri Digitürk farkı ile HD kalite de izleyebileceksiniz.
 • Dünya çapında en çok izlenen lig maçları; İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A ve Brezilya Ligi gibi maçları sizlerde tek tuş ile izleyebileceksiniz.
 • Basketbolun dev ligleri; Avrupa basketbolunun en büyük takımları ile Turkish Airlines Euroleague ile birlikte basketbolun heyecanlı maçlarını sunan basketbol süper ligi sizler ile!
 • En seçkin tenis turnuvaları; Dünyanın en iyi tenisçilerinin bir araya geldiği ATP Masters 1000 tenis turnuva maçları.
 • Heyecan dolu formula 1 motor sporları; Motor sporları sevenler için izleyebileceğiniz dünya çapında formula 1 yarışları.

Digitürk Film Paketi Kampanyası

Digitürk Film Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Film Paketi Paketi ile sizde artık sinema keyfini evinizde yaşayacak ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında abone olduğunuz paket ile eski yayınlara veda ederek en kaliteli sinema filmlerinin Türkiye’deki ilk gösterimlerini keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Digitürk Film Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olup siz değerli müşterilere ayda sadece 9.99 TL’ye sunulmaktadır. Sunulan kampanyalar ve sağlanan kolaylıklar kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek sizde kolay bir şekilde üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

film-paketi-digiturk

Digiturk Film Paketi’nde Neler Var?

 • Her ay 1000’e yakın film: Her ay binlerce çeşit film sayesinde sizde sıkılmayacak ve en kaliteli içerikleri izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
 • Dublaj ve alt yazı seçenekleri: Türkçe dublaj seçenekleri ile yayınları yabancı dilde izlemek yerine Türkçe dublajlı bir şekilde daha keyifli hale getirerek izleyebileceksiniz.
 • 4 ekrandan izleme özelliği: Digitürk içeriklerini keyifli bir şekilde cepten, tabletten, TV’den ve bilgisayardan izleyebileceksiniz.
 • Lig TV hediye: Hediye olarak sunulan Lig TV Paketi ile izlemek istediğiniz spor yayınlarını ve fanatiği olduğunuz takımların maçlarını HD kalite ile izleyebileceksiniz.