Kategori arşivi: Digitürk

Ücretsiz Kanallar Hakkında Bilgi

Digitürk Bedava izleyebileceğiniz kanalları heray resmi internet sitesinden yayınlamaktadır ve sizlerde Bedava Digitürk izle keyfi ile başbaşa kalabiliyorsunuz.

bedava-digiturk-izlemeBedava Digitürk İzleme sayesinde sizlerde heray Digitürk’ün seçmiş olduğu bir veya birkaç kanalı hiçbir ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Digitürk kanallarını bedava izlemek için aboneliğinizinde olması gerekmektedir. Aboneliğiniz yok ise bedava Digitürk izlemenizde imkansız olacaktır.
Evet sevgili arkadaşlar.
Bedava Digitürk yayınlarını izlemek için hemen abonelik için bayimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Duyuruları Yakından Takip Edin

Digitürk Duyurularını direk siteden öğrenmek isteyen vatandaşlarımıza müjde!

digiturk-duyrular

Digitürk duyrular hakkında bilgilere hemen ulaşmak istiyorsanız eğer sizlerde yazımızın içerisinde de belirtmiş olduğumuz bağlantımıza gidebilir ve tüm duyuruları birinci ağızdan öğrenmeye başlayabilirsiniz. Böylelikle Digitürk hakkında tüm bilgileri ilk öğrenen siz olun ve gelişmeleri yakından takip edin.

Digitürk Duyurular

 

Borcunuzu Ve Alacağınızı Online Öğrenin

Digitürk Borcunuzu Ve Alacağınızı Online olarak öğrenmek isteyen arkadaşlarımızın bizleri çok iyi dinlemesini rica ediyoruz.

Digiturk-Borc-Alacak-Sorgulama

Artık Digitürk’e ne kadar borcunuzun olduğunu online olarak site üzerinden öğrenebileceksiniz. Bu hizmet sayesinde Digitürk müşteri hizmetlerine bağlanmak için saatlerce telefon başında beklemek zorunda kalmayacaksınız. Online işlemlere hemen gitmek isteyen arkadaşlarımız aşağıda belirttiğimzi linke tıklayabilirler.

Digitürk Borç Alacak Sorgulama

Yardım Destek Merkezi İle Sorunlarınızı Çözün

Digitürk Yardım Destek Merkezi ile sizlerde teknik servis ihtiyacı duymadan, sorunlarınızı kendiniz çözüm ve yayınları izlemeye kaldığınız yerden devam edin.

Digiturk-yardim-merkezi

Digitürk Yardım Merkezi sayesinde teknik servis hizmetini günlerce beklemeye son.
Artık sorun yaşadığınız bölümün yardım merkezine giderek, sorun yaşadığınız bölümü seçebilir ve yayınları ile ilgili sorunlarınızı hemen çözerek kaldığınız yerden Digitürk veya Lig TV izlemeye başlayabilirsiniz.

Digitürk Yardım Destek

Paket Taahhütnameleri Hakkında Bilgi

Digitürk Paket Taahhütnameleri

Digitürk, siz değerli aboneleri için paket taahhütnameleri hakkında bilgi almanız için digitürk.com.tr site adresi üzerinde bir bildirim yayınlamıştır ve hangi paket için, kaç ay taahhüt vereceğiniz hakkında tüm bilgileri belirtmiştir. Sizlerde paket taahhütleri hakkında bilgi almak istiyorsanız eğer direk aşağıda da belirttiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Paket Taahhütnameleri Hakkında Bilgi

digiturk-paket-taahhutleri

İzleyici Temsilcisi Yorum Şikayet

Digitürk İzleyici Temsilcisi Yorum Şikayet

Digitürk İzleyici Temsilcisi ile sizlerde dilediğiniz gibi Yorum ve Şikayet için siteye başvurabilir ve taleplerinizi de dilediğiniz gibi Digitürk’e ulaşabilirsiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Hemen izleyici temsilcisine gitmek için aşağıda belirtmiş olduğumuz linke tıklayabilir ve talep, şikayet ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İzleyici Temsilcisi Yorum Şikayet

izleyici-temsilcisi

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Digitürk Bilgi Toplumu Hizmetleri

Digitürk bilgi toplumu hizmeti ile sizlerde dilediğiniz gibi Digitür şirket bilgileri hakkında bilgi almak için abonelerine sunmuş olduğu bir hizmettir. Sizlerde hemen Digitürk şirket bilgilerine ulaşmak ve Digitürk hakkında A’dan Z’ye bilgi almak için aşağıda da belirtmiş olduğumuz linkimizden bilgi toplum hizmetlerine hemen ulaşabilirsiniz.

Digitürk Bilgi Toplumu Hizmetleri

Digiturk-bilgi-toplum-hizmetleri

Yeni Üyelik İşlemleri

Digitürk Üyelik İşlemleri

Digitürk üyelik işlemlerinizi artık online olarak da yapabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey hemen digitürk.com.tr sitesine girmek ve üyelik işlemleri sekmesine tıklamaktır. Karşınıza çıkan formu doldurarak hemen online üyeliş işlemlerine girebilirsiniz. Böylelikle üyeliğiniz ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi müşteri hizmetlerini aramak yerine, direk online işlemlerden mail gönderebilirsiniz.

Üyelik İşlemleri

Digiturk-uyelik-islemleri

Fatura Ödeme İşlemleri

Digitürk Fatura Ödeme İşlemleri

Digitürk veya Lig TV izliyorsunuz ve ay sonu geldiği zaman fatura bilgilerinize ulaşmak istiyorsanız eğer direk Digitürk müşteri hizmetlerine bağlanmadan, online işlemlerden fatura bilgilerinize ulaşabilir ve kredi kartınız ile fatura ödemenizi de yapabilirsiniz. Fatura bilgilerinize ulaşmak için direk ağaşıdaki linkimize tıklayabilirsiniz.

Fatura Ödeme

fatura-odeme

 

Paket Servis İşlemleri

Digitürk Paket Servis İşlemleri

Digitürk paket değişkliğinizi online olarak yapmak ve servis işlemlerinizi de dediğimiz gibi internet sitesi üzerinden online olarak yapabilmektesiniz. Digitürk paket servis işlemlerinizi hemen yapmak ve online olarak siteye gitmek için aşağıda da belirtmiş olduğumuz bağlantımızın linkine tıklayabilir ve tüm almak istediğinzi hizmetlere online olarak ulaşın.

Paket Servis İşlemleri

digiturk-paket-servis-islemleri