Digiturk E501 Hata Kodu

Digiturk E501 Hata Kodu ve Nedeni

Digiturk E501 Hata Kodu kayıt sırasında ekranda görülen bir hata kodudur. Kaydettiğiniz yayınları izlemeye çalıştığınız zaman da bu hata kodu ile karşılaşabilirsiniz. Kaydettiğiniz yayının otomatik kayıt silme işlemi ile silindiğini ifade etmektedir. Cihazın hafızası dolduğu takdirde yeni kayıtlara yer açmak için eski kayıtlar otomatik silme işlemi ile silinmektedir. Silinen kayıtların geri getirilmesi mümkün değildir. Cihazını güncel tutmak amacı ile izlemediğiniz içerikleri silmeniz ve kayıt alanı açmanız gerekmektedir. Aşağıda verilen adımları uygulayarak sorunu gidermeyi deneyebilir veya müşteri temsilcilerimiz ile iletişime teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. 

Kayıt süresi kısıtlanmış içerikler, süreleri dolduğunda kutunun hafızasından otomatik olarak silinmektedir. Zaman zaman kaydın otomatik silme işlemi devam ederken, kaydedilmiş içerik, kayıt listesinde izlenebilir olarak görünmeye devam edebilir. Süresi dolmuş bu tür kayıtlar izlenmek istendiğinde görülebilen bir hatadır. 

Kutunuzun elektrik fişini çıkarıp tekrar takınız. Süresi dolan kayıtlar, bir süre sonra kayıt listesinden kaldırılacaktır. Tüm işlemler yapılmasına rağmen sorun hala çözülmedi ise Digiturk Müşteri Hizmetlerine ulaşarak teknik destek talep ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir