Aylık arşivler: Mayıs 2017

Digiturk E20-4 Hata Kodu

Digiturk E20-4 Hatası ve Çözümü

Digiturk E20-4 Hatası ülkesel veya bölgesel bir kanalı izlemeye çalıştığınızı ifade etmektedir. Daha önceden izlediğiniz bir kanalda bu hatayı alıyorsanız yapılacak basit bir kaç işlem kapsamında sorunu giderebilirsiniz. Kanal listesinde bulunan bazı kanallar, yayın anlaşmaları veya planlamaları sebebiyle bazı bölgelerde yayınlanamamaktadır. Bu tür kanallarda görülebilen bir hatadır.

Bulunduğunuz bölgede izlenmeye izin verilmeyen bir kanal olabilir. Bulunduğunuz bölgede izlenmesine izin verilmeyen kanalları öğrenmek için 0 212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz. 

Digiturk E76-1 Hatası

Digiturk E76-1 Hatası ve Sorunun Çözümü

Digiturk Plus kutularda bulunan sabit disk, o kutu dışında kullanılamamaktadır. Sabit diskin sökülüp başka bir kutuya takılması veya bir kutuya yeni bir sabit disk takılması durumlarında, kayıt fonksiyonları, kutu yazılımı tarafından engellenecektir. Ayrıca sabit diskinizin veya kutunuzun Digiturk tarafından arızaya bağlı değişiminde de engel koyulabilmektedir. Bu tür durumlarda görülebilen bir hatadır.

Kutunuzun elektrik fişini çıkarıp takınız. Ardından tekrar kontrol ediniz. Tüm işlemler yapılmasına rağmen sorun çözülmedi ise 0212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak destek talep ediniz.

Digiturk E21-4 Hatası

Digiturk E21-4 Hatası ve Çözümü

Digiturk E21-4 Hatası ile karşılaşıyorsanız izlemesi engellenmiş ülkesel bir kanalı izlemeye çalışıyorsunuz demektir. Eğer bu hatayı daha önce izlediğiniz bir kanalda alıyorsanız, yapılacak basit bir kaç uygulama ile sorunu gidererek yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edebilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. 

Kanal listesinde bulunan bazı kanallar, yayın anlaşmaları veya planlamaları sebebiyle bazı bölgelerde yayınlanamamaktadır. Bu tür kanallarda görülebilen bir hatadır. Bulunduğunuz bölgede izlenmeye izin verilmeyen bir kanal olabilir. Bulunduğunuz bölgede izlenmesine  izin verilmeyen kanalları öğrenmek için 0 212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz.