Aylık arşivler: Aralık 2016

Digitürk Görüntü ve Ses Alamıyorum

Digitürk Görüntü ve Ses Alamıyorum Sorunu-Çözümü

Digitürk Görüntü ve Ses Alamıyorum Sorununun nedenini ve sorunun çözümünü vereceğimiz adımları takip ederek bulabilirsiniz. Bu tür bir sorunu bağlantı kablolarından kaynaklı olarak yaşıyor olabilirsiniz. Cihaz ile TV arasında yer alan scart veya HDMI kablolarını kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Kablolarda meydana gelen boşluklardan dolayı bu tür bir sorunu yaşıyor olmanız muhtemeldir. İlk olarak kabloları yuvasına tam olarak sıkıştırın daha sonra cihazı kapatarak bir süre bekledikten sonra geri açın ve sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin. Eğer sorun halen devam ediyorsa aşağıdaki adımları uygulayın.

Uydu alicisindan televizyona giden baglanti kablolarinin (Scart, HDMI) düzgün takili olup olmadigini kontrol ederek uydu alicinizi kapatip tekrar açin. Sorunun devam etmesi durumunda uydu alicinizin güç kablosunu elektrik prizinden çikarin ve sonra tekrar takin. Tüm bu islemler sonrasinda sorun çözülmediyse Digiturk Müsteri Hizmetlerinden ya da Digiturk Yetkili Servislerinden yardim alabilirsiniz. Yukarida aktarilan özellikler ve menü yönlendirmeleri kullanmakta oldugunuz Digiturk uydu alici, kumanda ya da televizyonun tipine göre degisiklik gösterebilmektedir.

Digitürk TV’de Siyah Ekran Sorunu

Digitürk TV’de Siyah Ekran Sorunu ve Çözümü

Digitürk TV’de Siyah Ekran Sorununun nedenini ve çözümünün cevabını verdiğimiz bilgiler arasında bulabileceksiniz. Bu tür bir sorunu basit bir kaç nedenden dolayı yaşıyor olabilir ve teknik servis desteğine ihtiyaç duymadan sorunları gidererek yayınları keyifli bir şekilde kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. İlk olarak cihazın bağlantı kablolarını kontrol etmenizi tavsiye ederiz, HDMI veya scart kablosunda meydana gelecek boşluktan dolayı bu tür bir sorunla karşılaşıyor olmanız muhtemeldir. Kabloları yuvasına tam sıkıştırdıktan sonra cihazı kapatarak bir süre bekleyin ve sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin.

digiturk-tvde-siyah-ekran

Digiturk uydu alıcınızın güç kablosunu elektrik prizinden çıkarın ve sonra tekrar takın, Televizyonun Digiturk’ün bağlı olduğu input modunda (HDMI, VGA, AV, vb.) olduğundan emin olun. Scart kablosuyla bağlantı sağladıysanız televizyon AV modunda olmalıdır. TV kumandasında yer alan “Source/Kaynak/Input” tuşundan bu ayarı kontrol edebilirsiniz.
Bu kontroller sonrasında uydu alıcınızın açık olduğuna emin olun, ön paneldeki ışıkların yanıyor olması bu kontrol için yeterli olacaktır. Tüm bu işlemler sonrasında sorun çözülmediyse Digiturk Müşteri Hizmetlerinden ya da Digiturk Yetkili Servislerinden yardım alabilirsiniz.

Digitürk Görüntüde Dalgalanma ve Donma

Digitürk Görüntüde Dalgalanma ve Donma Sorunu-Çözümü

Digitürk Görüntüde Dalgalanma ve Donma sorununu vereceğimiz adımları takip ederek kolay bir şekilde giderebilecek ve teknik servis desteğine ihtiyaç duymadan sorunları basit bir şekilde gidererek yayınları kaldığınız yerden dilediğiniz gibi izleyebilecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Bu tür bir sorunlar karşı karşıya kalıyorsanız ilk olarak cihazınızın bağlantı kablolarını kontrol etmenizi tavsiye diyoruz. Cihaz kablolarından meydana gelecek olan boşluktan dolayı bu tür bir sorunu yaşamanız muhtemeldir. Kabloların yuvasına tam oturduğundan emin olun ve ardından cihazı kapatarak bir süre bekledikten sonra geri takın ve sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin.

digiturk-goruntu-ve-ses

Uydu alıcısından televizyona giden bağlantı kablolarının (Scart, HDMI) düzgün takılı olup olmadığını kontrol ederek uydu alıcınızı kapatıp tekrar açın. Sorunun devam etmesi durumunda uydu alıcınızın güç kablosunu elektrik prizinden çıkarın ve sonra tekrar takın. Tüm bu işlemler sonrasında sorun çözülmediyse Digiturk Müşteri Hizmetlerinden ya da Digiturk Yetkili Servislerinden yardım alabilirsiniz.Yukarıda aktarılan özellikler ve menü yönlendirmeleri kullanmakta olduğunuz Digiturk uydu alıcı, kumanda ya da televizyonun tipine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Digitürk Görüntü İle Ses Aynı Anda Gelmiyor

Digitürk Görüntü İle Ses Aynı Anda Gelmiyor (Senkronizasyon sorunu)

Digitürk Görüntü ile Ses Aynı Anda Gelmiyor ise bu gibi durumlarda yapacağınız basit bir kaç işlemi ile sorunu giderebilir ve teknik destek almadan işlemlerinizi halledebilirsiniz. Görüntü ve ses sorununu cihaz ve TV arasındaki bağlantı kablolarından dolayı yaşıyor olabilirsiniz. İlk olarak bağlantınızı kontrol edin, kontrol sonrasında cihazı kapatarak bir süre bekledikten sonra geri açın ve sorunun düzelip düzelmediğini kontrol edin. Digiturk uydu alıcınızın güç kablosunu elektrik prizinden çıkarın ve bir süre bekledikten sonra tekrar takın. Eğer yaşadığınız olumsuzluk düzelmezse “Kolay Kurulum” gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kolay Kurulum işlemini aşağıdaki adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

digiturk-goruntu-ve-ses

• Kumandanızın “Menü” ya da “OPTS” tuşuna basın, yön tuşlarıyla “KURULUM” menüsüne gelip “OK” tuşuna basın.
• Yön tuşlarıyla “KOLAY KURULUM” menüsüne gelip “OK” tuşuna basın, Ekranda kanalların kurulduğunu göreceksiniz. Kanallar kurulurken bekleyin.
• Ekranda “Kurulum için OK tuşuna basınız” yazısını gördüğünüzde “Ok” tuşuna basın, Kanal kurulumu tamamlanınca “ÇIKIŞ” ya da “BACK” tuşuna arka arkaya basarak tüm menülerden çıkın.
• Menü/Kurulum ile ilerlediğiniz ekranda “GELİŞMİŞ KURULUM” tuşuna basarak Sinyal Seviyesinin % kaç olduğunu görebilirsiniz. Eğer bu oran %0 ise anteniniz zarar görmüş olabilir.

 

Digitürk Lig TV Paketleri İndirim Fırsatı

Digitürk Lig TV Paketleri Kampanya İndirimleri

Digitürk Lig TV Paketleri İndirimi ile artık maç keyfini evinizde doyasıya yaşayacak ve stadyum keyfini indirimli paketler ile evinize taşıyacaksınız. Sunulan kampanya kapsamında Digitürk Lig TV Paketleri Fiyat açısından oldukça uygun olması ile birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan paketlerdir. Sizde ayda sadece 29.99 TL ödeyerek fanatiği olduğunuz takımlardan lig maçlarına kadar en sevilen yayınları keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Motor sporu seven kullanıcılarımız en heyecan motorlu sporları ile birlikte basketbol maçlarını da keyifle izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçirecekler. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler ile müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde kampanya hakkında detaylı bilgilere erişebileceksiniz.

digiturk-lig-tv

Lig TV Paketleri

 • Giriş Paketi + Süper Lig Paketi: Süper lig de yer alan takımların tüm maçlarını abone olduğunuz ilk aydan itibaren 3 ay boyunca 29.99 TL ödeyerek sonraki aylarda ise 82 TL ödeyerek izleyebilirsiniz.
 • Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi: Türkiye de şampiyon olmuş olan 5 takımın heyecan dolu maçlarını ilk 3 ay indirimli olarak 29.99 TL ödeyerek keyifli bir şekilde izleyeceksiniz.
 • Giriş Paketi + Taraftar Paketleri: Taraftar paketi kapsamında her şey daha eğlenceli bir hale bürünüyor. Fanatiği olduğunuz takımların maçlarını ilk 3 ay 29.99 TL’ye sonraki aylarda ise 62 TL’ye dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

Kampanya İçeriği

 • En seçkin içerikler: Yerel ve ulusal kanalların yanı sıra dünyaca ünlü belgesel kanalları da sizler ile!
 • Yerel ve en seçkin ulusal kanallar: En sevilen yerel ve ulusal kanalları Hd kalite ile takip edebileceksiniz.
 • Spor Toto Süper Lig Maçları: Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları LİG TV Paketleri’nde keyifli bir izleyeceksiniz.
 • Mobil Lig TV: Sunulan yayınları her nerede olursanız olun cepten keyifli bir şekilde izleyebilecek ve hiç bir yayını kaçırmayı dert etmeyeceksiniz.
 • Spor Extra Paketi: İspanya La Liga, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000 ve Wimbledon Teni Turnuvası’nı 1 ay boyunca ücretsiz izleyin!
 • Yetişkin Paketi: Sunulan paket kapsamında Blue Hustler ve Playboy kanallarını izleyebileceksiniz.

Digitürk Film Paketi Fiyatı Yeni

Digitürk Film Paketi Kampanyası

Digitürk Film Paketi Kampanyaları ile sinemaya gitmeye son vererek izlemek istediğiniz yayınları evinizde kolay bir şekilde izleyebilecek ve izlediğiniz içerikler ile eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digitürk Film Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olmasının yanı sıra yediden yetmişe herkesin sevdiği içeriklere sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Seçtiğiniz pakete yeni fiyatı ile ayda sadece 19.99 TL ödeyerek sahip olabilecek ve abone olduğunuz paket ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile bayimize gelerek evraklar ile uğraşmaya son vererek müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayacaksınız.

cats

Film Paketinde Neler Var?

 • Her ay binlerce çeşit film: Sinemaya gitmeye son vererek izlemek istediğiniz içerikleri abone olduğunuz paket kapsamında dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
 • En sevilen filmler: Moviemax film kanalları ile en sevdiğiniz yayınları izleyebileceksiniz.
 • 4 ekrandan izleme özelliği: sunulan yayınları cepten, tvden, tabletten ve bilgisayardan keyifle takip edebilirsiniz.
 • Dublaj ve alt yazı seçenekleri: Sunulan yayınları Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleriyle dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.