Aylık arşivler: Kasım 2016

Digitürk Engelli Paketleri Kampanyası

Digitürk Engelli Paketleri

Digitürk Engelli Paketleri sayesinde gaziler, engelli vatandaşlar, şehit eşleri ve vazife malulleri bu kampanyadan en iyi şekilde yararlanabilecekler. Sayılan kriterler ile gerekli belgeleri getirerek üyelik başvurusunda bulunduğunuz zaman seçtiğiniz paketlere %50 indirimli olarak sahip olabilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Kampanya kapsamında abone olduğunuz paket ile lig maçlarını, fanatiği olduğunuz takımların maçlarını, filmleri, dizileri, belgeselleri en iyi şekilde izleyebileceksiniz. Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden sağladığımız kolaylıklar ile bayimize gelmenize ve evraklar ile uğraşmanıza gerek kalmadan üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

digiturk-engelli-paketi

Kampanya İçeriği

 • Lig TV ve Spor Extra Paketi: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtalya Serie A, Fransa Ligue 1 ve Spor Toto Basketbol Ligi gibi daha bir çok lig maçını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
 • Dilediğiniz bir ek paket: Seçtiğiniz bir ek paket sayesinde belgesel,çocuk ve sporsever kanallarını özgürce izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
 • Dizi ve Yetişkin Paketi: Dizi ve Yetişkin Paketi kapsamında her ay ortalama 80 dizi 800 bölümlük harika diziler ile en kaliteli içerikleri izleyecek ve Yetişkin Paketinde yer alan Blue Hustler, Playboy kanalları gibi kanallar ile dilediğinizi izleyeceksiniz.
 • Dilediğiniz zaman uygulamaları: Dilediğiniz zaman uygulamaları ile her nerede olursanız olun İnternet bağlantınız olduğu sürece cepten yayınları dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

Digitürk Film ve Spor Paketi Fiyatı

Digitürk Film ve Spor Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Film ve Spor Paketi kampanyası ile sizde hem fanatiği olduğunuz takımların maçlarını keyifle izleyecek hemde ekran başında olduğundan daha eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında abone olduğunuz paket ile lig maçlarını, fanatiği olduğunuz takımın maçlarını, teniz turnuvalarını ve motor sporlarını HD kalite de izlerken en kaliteli sinema filmlerin tadını çıkartacaksınız. Sunulan kampanya ile birlikte sizde seçtiğiniz muhteşem pakete ayda sadece 47 TL karşılığında abone olacak ve en seçkin içerikleri keyifle izleyeceksiniz. Bayimizin üzerinden sağladığımız kolaylıklar ile bayimize gelmenize gerek kalmadan müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

digiturk-film-ve-spor-paketi

Kampanyada Neler Var?

 • Spot Toto Süper Lig Maçları: Abone olduğunuz paket sayesinde yıldızlar ile dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.
 • Her ay 1000 film: Sunulan her ay binlerce film ile sıkılmadan en seçkin yayınları izleyecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
 • 4 ekrandan film: İzlemek istediğiniz yayınları cepten, tabletten, bilgisayardan ve TV’den her nerede olursanız olun İnternet bağlantınız olduğu sürece izleyebileceksiniz.
 • Dublaj veya alt yazı seçenekleri: Dublaj seçenekleri sayesinde filmin hangi dilde olduğunu dert etmeden Türkçe dublaj seçenekleri ile yayınları daha kaliteli bir şekilde izleme imkanı sizleri bekliyor olacak.

Digitürk Dizi Paketi Fiyatı

Digitürk Dizi Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Dizi Paketi Kampanyası siz değerli müşterilere en kaliteli içerikleri en uygun fiyatlar üzerinden sunmakta ve en iyi kalite ile hizmet vermektedir. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları daha kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız, bunun için Digitürk abonesi olabilecek ve abonesi olduğunuz paketler ile en sevilen yayınları keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Digitürk Dizi Paketi Fiyatı ile bir çok kullanıcıyı etkilemesiyle birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz yapacağınız görüşmelerde bu muhteşem pakete ayda sadece 19.99 TL ödeyerek abone olabilirsiniz.

digiturk-film-ve-dizi-paketi

Kampanyada Neler Var?

 • En kaliteli içerikler: Belgesel kanalları ile beraberinde en sevilen  yayınları keyifle izleyebileceksiniz.
 • Her ay 1000 film: Her ay binlerce film ile sizlerde asla sıkılmayacak ve sinema filmlerini ilk olarak evinizde HD kalite ile izleyebileceksiniz.
 • Ayda 80 dizi 800 bölüm: Aksiyondan fantastik yapımlara,komediden dramaya her türden dizi Dizimax’lerde. Her ay en sevilen Digitürk ile kullanıcılarına sunuluyor.
 • Dilediğin yerde dilediğin zaman uygulamaları: Sunulan ücretsiz mobil uygulama ile her nerede olursanız izlemek istediğiniz içerikleri cepten anında canlı bir şekilde izleyebileceksiniz.
 • Dublaj ve alt yazı seçenekleri: Türkçe dublaj seçenekleri ile sunulan yayınları dublajlı bir şekilde izleyebilme imkanı sizleri bekliyor.

Digitürk Merhaba Paketi Kampanyası

Digitürk Merhaba Paketi Kampanya Fiyatı

Digitürk Merhaba Paketi Kampanyası sayesinde artık sizde kolay bir şekilde Digitürk abonesi olabilecek ve abone olduğunuz paket ile en seçkin içerikleri HD kalite ile izleyebileceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında sizde Digitürk abonesi olmak istiyorsanız ve kararsız iseniz muhteşem kampanyayı en iyi şekilde değerlendirerek Digitürk abonesi olabileceksiniz. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında bayimize gelmenize, yorulmanıza ve evraklar ile uğraşmanıza gerek kalmadan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi tamamlayacak ve aynı gün içinde kurulum hizmetinden yararlanabileceksiniz. Digitürk Merhaba Paketi Fiyatı açısından oldukça uygun olup herkesin seveceği içerikler ile siz değerli müşterilere ayda sadece 14.99 TL’ye sunulmaktadır.

digiturk-merhaa-paketi

Merhaba Paketinde Neler Var?

 • Keyifli ve zengin içerikler: Ulusal kanallar ile beraberinde en sevilen belgesel ve gurme kanallarını da keyifli bir şekilde izleyebilecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
 • İlk ay Lig TV Hediye: Hediye olarak sunulan Lig TV Paketleri ile ücretsiz olarak en sevilen spor yayınlarını izleyebileceksiniz.
 • Spor Extra Paketi Ücretsiz: İngiltere Premier Ligi, İtalya Serie A, İspanya La Liga, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000 ve Wimbledon Tenis Turnuvasını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.
 • Yetişkin paketi: Dünyaca ünlü yetişkin kanalları Blue Hustler ve Playboy gibi yetişkin kanalları ile en canlı yayınları izleyebileceksiniz.