Aylık arşivler: Haziran 2016

Ordu Digitürk Bayii Telefon Numarası ve Adresi

Ordu Digitürk Lig TV Bayii Telefon Numarası

Ordu Digitürk Bayii sayesinde artık işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Sağladığımız kolaylıklar Ordu Digitürk Telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek yorulmadan işlemlerinizi daha kolay bir şekilde halledecek ve deneyimli ekiplerimiz ile tüm sorunlarınıza çözüm bulabileceksiniz. Bunun yanı sıra bayimizin üzerinden yeni üyelik işlemleri, teknik servis hizmeti gibi işlemlerinizi halledeceksiniz.

ordu-digiturk-bayileri-telefonlari

Ordu Digitürk Teknik Servis Hizmetleri

Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak bayimizden teknik servis talebinde bulunabilir ve sorunları deneyimli ekiplerimiz ile kısa bir süre içinde giderebilirsiniz. Saat her kaç olursa olsun bayimizden servis talep ederek işlemlerinizi halledeceksiniz. Bununla birlikte bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi de kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız bunun için Digitürk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlardan kurtularak HD kalite ile en uygun fiyatlar üzerinden Digitürk yayınlarını izleyebileceksiniz.

Verilen numaraları arayarak müşteri temsilcilerimiz ile üyelik işlemlerinizi tamamladığınız takdirde yetkili servis ekiplerimiz en kısa süre içinde gelerek kurulumu tamamlayacak ve yayını aktif hale getirecektir. Yayının aktif hale gelmesi ile birlikte paket dahilinde yer alan kanal ve içerikleri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

Ordu’da Hizmet Veren Digitürk Teknik Servis Adresleri

Bayi Adı : BLT İLETİŞİM-CEYLAN BULAT
 Adres : KALEDERE Mahallesi HÜKÜMET Cad. No:77/B
 İl / İlçe : ORDU / ÜNYE

 

Bayi Adı : DİGİ PLUS ORDU
 Adres : DÜZ Mahallesi FELEK Cad. No:7
 İl / İlçe : ORDU / ALTINORDU

 

 Bayi Adı : YÜKSEKTEPE DİJİTAL
 Adres : SAKARYA Mahallesi ESKİ HAL Sokak No:25
 İl / İlçe : ORDU / FATSA

 

 Bayi Adı : AK TEKNO ERKAN AYAN
 Adres : AKYAZI Mahallesi ALİ RIZA GÜRSOY Cad. No:9
 İl / İlçe : ORDU / MERKEZ

 

Bayi Adı : ALTINORDU ELEKTRONİK-NAZLİ TÜRKYILMAZ
 Adres : SUBAŞI Mahallesi 486 Sokak No:3/A ALTINORDU
 İl / İlçe : ORDU / MERKEZ

 

 Bayi Adı : DEĞRİ ELEKTRONİK
 Adres : SAMUR Mahallesi ATATÜRK CD. Cad. No:7
 İl / İlçe : ORDU / KUMRU

 

 Bayi Adı : İBRAHİM FISTIK ELEKTRONİK
 Adres : DİP Mahallesi MERKEZ CD. Cad. No:NO:8
 İl / İlçe : ORDU / KORGAN

 

 Bayi Adı : ORBİT GÜVENLİK-BARIŞ YILDIRIM
 Adres : AKYAZI Mahallesi ATATÜRK BULV. Cad. No:373/A
 İl / İlçe : ORDU / ALTINORDU

 

Bayi Adı : ORDU ÇÖZÜM-TARIK AYDIN
 Adres : KARŞIYAKA Mahallesi ULUS Cad. No:34/B
 İl / İlçe : ORDU / ALTINORDU

 

Bayi Adı : TAMSES ELEKTRONİK ORDU
 Adres : ÇATALLI Mahallesi ATATÜRK Cad. No:12
 İl / İlçe : ORDU / ULUBEY

 

 Bayi Adı : TAYFUN ELEKTRONİK
 Adres : BUCAK Mahallesi BÜLBÜL DERESİ Cad. No:49A
 İl / İlçe : ORDU / ALTINORDU

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Siz değerli kullanıcılaraAltınordu, Ünye, Fatsa, Perşembe, Kumru,
Korgan, Gölköy, Akkuş, Aybastı, Ulubey, Mesudiye,
İkizce, Gürgentepe, Çatalpınar, Çaybaşı, Kabataş,
Çamaş, Gülyalı ve Kabadüz
 ilçelerine hizmet

Niğde Digitürk Bayii Telefon Numarası

Niğde Digitürk Bayii Adresleri ve Telefon Numarası

Niğde Digitürk Bayii üzerinden artık işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek ve sorunlarınıza deneyimli ekiplerimiz ile ile çözüm bulabileceksiniz. Niğde Digitürk Telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman gerçekleştirmek istediğiniz işlemler hakkında bilgiler alabilir ve aldığınız bilgiler üzerinde işlemlerinizi deneyimli bir şekilde daha kolay gerçekleştirebilirsiniz.

niğde-digiturk-bayii-telefonlar

Niğde Digitürk Servisleri

Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler ile servis ekiplerimizden en iyi kalite ile hizmet alabilir ve sorunlarınızı işinde uzaman deneyimli ekiplerimiz ile kısa bir sür içinde giderebilirsiniz. Saat her kaç olursa olsun yaşadığınız sorunu belirtebilir ve bu sayede hızlı bir şekilde ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. Teknik servis hizmetlerinin yanı sıra bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi de gerçekleştirmeniz mümkündür. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız bunun için Digitürk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlardan kurtularak ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Verilen telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek yorulmadan ve evraklar ile uğraşma derdi olmadan üyelik işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebileceksiniz.

Bayimizin üzerinden verilen numaraları arayarak üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman servis ekiplerimiz en kısa süre içinde gelerek kurulumu tamamlayacak ve yayını aktif hale getirecektir. Kurulumun ardından paket dahilinde olan kanalları dilediğiniz gibi izleyebilecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Niğde Digiturk Teknik Servis Adresleri

 Bayi Adı : NİĞDE İLETİŞİM
 Adres : SIRALİ Mahallesi İSTASYON Cad. No:31/C
 İl / İlçe : NİĞDE / MERKEZ

 

 Bayi Adı : ERTUĞRUL PEKEL
 Adres : DOĞU Mahallesi İNÖNÜ Cad. No:13
 İl / İlçe : NİĞDE / ULUKIŞLA

 

 Bayi Adı : ÖREN ELEKTRONİK NİĞDE
 Adres : ŞAHİNALİ Mahallesi TERMİNAL Cad. BİRLİK Sitesi No:48/B
 İl / İlçe : NİĞDE / MERKEZ

 

 Bayi Adı : ZEREN ELEKTRONİK
 Adres : SOKUBAŞI Mahallesi 50YIL SİTESİ Cad. No:50
 İl / İlçe : NİĞDE / BOR

Nevşehir Digitürk Bayii Telefon Numarası

Nevşehir Digitürk Lig TV Bayii Telefonları

Nevşehir Digitürk Bayii sayesinde artık işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek ve işlemlerinizi deneyimli ekiplerimiz ile en iyi şekilde halledeceksiniz. Bayimizin üzerinden sunulan fırsatlar ile Nevşehir Digitürk Telefon numaraları üzerinden sizde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman gerçekleştirmek istediğiniz işlemi belirtebilir ve bu sayede ekiplerimizden kolay bir şekilde yardım alabilirsiniz.

nevşehir-digiturk

Nevşehir Digitürk Teknik Servisleri

Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında yaşadığınız sorunlarda teknik servis ekiplerimizden yardım talep edebilir ve sorunlarınıza deneyimli ekiplerimiz ile çözümler bulabilirsiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile yaşadığınız sorunlarda saat her kaç olursa yardım talebinde bulunarak işlemlerinizi kolay bir şekilde halledeceksiniz. Sunulan kampanyalar kapsamında bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Eski TV yayınlarından sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız bunun için Digitürk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Eğer hangi pakete abone olacağınızı bilmiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek paketler ile kampanyalar hakkında bilgiler alabilir ve aldığınız bilgiler üzerine üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bayimizin üzerinden verilen numaraları arayarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman servis ekiplerimiz en kısa süre içinde gelerek kurulumu tamamlayacak ve yayını aktif hale getirecektir. Yayının aktif hale gelmesinin ardından paket dahilinde olan kanalları dilediğiniz gibi izleyebilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Bayimizden hizmet almak isterseniz verdiğimiz numaraları aramanız yeterli olacaktır.

Nevşehir’de Bulunan Digitürk Teknik Servis Adresleri

 Bayi Adı : EGEHAN DİGİTAL-ZEYNEP TERLEMEZ
 Adres : KARASOKU Mahallesi SÜVER Sokak No:55/B
 İl / İlçe : NEVŞEHİR / MERKEZ
Bayi Adı : KIVANÇ İLETİŞİM NEVŞEHİR
 Adres : ZİR Mahallesi NEVŞEHİR Cad. No:28
 İl / İlçe : NEVŞEHİR / HACIBEKTAŞ
Bayi Adı : MEGASOF NEVŞEHİR
 Adres : BAHÇELİ Mahallesi
 İl / İlçe : NEVŞEHİR / ACIGÖL
 Bayi Adı : MEGASOFT NEVŞEHİR
 Adres : EMEK Mahallesi
 İl / İlçe : NEVŞEHİR / KOZAKLI
 Bayi Adı : ÜNSAL TİCARET NEVŞEHİR
 Adres : FATİH Mahallesi DUMLUPINAR CD. Cad. No:43
 İl / İlçe : NEVŞEHİR / ÜRGÜP

Muğla Digitürk Lig TV Bayii Telefonları

Muğla Digitürk Bayii Telefon Numarası ve Adresleri

Muğla Digitürk Telefon numaraları üzerinden verdiğimiz hizmetler ile artık işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Muğla Digitürk Bayii olarak sizde bayimizin üzerinden Digitürk ile alakalı olan işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve deneyimli ekiplerimiz ile sorunlarınıza çözüm bulabileceksiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile işlemlerinizi bayimize gelmenize gerek kalmadan telefon üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

muğla-digiturk

Muğla Digitürk Yetkili Servisleri

Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında sizde yaşadığınız sorunlarda bayimizin üzerinden teknik servis talebinde bulunabilir ve sorunlarınızı deneyimli ekiplerimiz ile kısa bir süre içinde giderebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman sorunun ne olduğunu belirterek daha kısa bir süre içinde ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek isterseniz bunun için Digitürk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile bayimize gelmenize gerek kalmadan verilen telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üye olmak istediğiniz paketi belirtebilir ve işlemlerinizi kısa bir süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Verilen numaralar üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman servis ekiplerimiz en kısa süre içinde gelerek kurulumu tamamlayacak ve yayını aktif hale getirecektir. Yayının aktif hale gelmesinin ardından paket dahilinde olan kanalları dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Sizde bayimizden hizmet alabilmek için verdiğimiz numaraları aramanız yeterli olacaktır.

Muğla Digiturk Teknik Servis Adresleri

Bayi Adı : A TELEKOM İLETİŞİM MUĞLA
 Adres : ÖLÜDENİZ Mahallesi ATATÜRK Cad. LİKYA İŞ MERKEZİ Sitesi No:44/G
 İl / İlçe : MUĞLA / FETHİYE

 

Bayi Adı : ADA DİGİTAL
 Adres : YOKUŞBAŞI Mahallesi EMİN ANTER Cad. No:79
 İl / İlçe : MUĞLA / BODRUM

 

Bayi Adı : ÇAĞLAR ELEKTRONİK MUĞLA
 Adres : SARIANA Mahallesi ULUSAL EGEMENLİK Cad. No:78
 İl / İlçe : MUĞLA / MARMARİS

 

Bayi Adı : FETHİYE ONUR ELEKTRONİK
 Adres : TAŞYAKA Mahallesi 137 Sokak No:24
 İl / İlçe : MUĞLA / FETHİYE

 

Bayi Adı : KAYRA TEKNOLOJİ
 Adres : KONACIK Mahallesi ATATÜRK BULV. Cad. PAMİR İŞ MERKEZ Apt. No:B5/2
 İl / İlçe : MUĞLA / BODRUM

 

 Bayi Adı : KORAY TEKNOLOJİ
 Adres : ORHANİYE Mahallesi 14 NOLU Sokak No:4
 İl / İlçe : MUĞLA / MERKEZ

 

 Bayi Adı : DİGİTEKNİK RAMAZAN GÖKDAĞ
 Adres : KEMERALTI Mahallesi ORG.MUSTAFA MUĞLALI Cad. 122 Sokak No:2/1
 İl / İlçe : MUĞLA / MARMARİS

 

 Bayi Adı : MARSER-ADEM İNCE
 Adres : TEPE Mahallesi 31. Sokak No:12/Z5
 İl / İlçe : MUĞLA / MARMARİS

 

 Bayi Adı : MELİH ELEKTRONİK
 Adres : İSKELE Mahallesi AMBARCI Cad. No:17
 İl / İlçe : MUĞLA / DATÇA

 

 Bayi Adı : MTM VİKİNG TİCARET
 Adres : SARIANA Mahallesi MUSTAFA KEMAL PAŞA Cad. ÇARDAK Apt. No:5-7
 İl / İlçe : MUĞLA / MARMARİS

 

Bayi Adı : MUĞLA DİGİTAL-İSMAİL İÇTEN
 Adres : ORHANİYE Mahallesi ZİHNİ DERİN Cad. No:35/D
 İl / İlçe : MUĞLA / MENTEŞE

 

Bayi Adı : SEFA ELEKTRONİK MUĞLA
 Adres : AŞAĞI Mahallesi MEHMET HİLMİ Cad. No:19 D:B TURGUTREİS
 İl / İlçe : MUĞLA / BODRUM

 

Bayi Adı : SKYNET TEKNOLOJİ
 Adres : CEVAT ŞAKİR Mahallesi TURGUT REİS Cad. No:278/A
 İl / İlçe : MUĞLA / BODRUM

 

 Bayi Adı : UZAY ELEKTRONİK MUĞLA
 Adres : ORHANİYE Mahallesi İSMET ÇATAK Cad. EREN Sitesi 1 Blok No:18/G
 İl / İlçe : MUĞLA / MERKEZ

Mersin Digitürk Bayileri Telefon Numaraları

Mersin Digitürk Bayii Telefonu ve Adresleri

Mersin Digitürk Bayii ile sizde artık işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirecek ve sorunlarınıza deneyimli ekiplerimiz ile halledeceksiniz. Mersin Digitürk Telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek gerçekleştirmek istediğiniz işlemler hakkında bilgiler alabilir ve aldığınız bilgiler üzerine işlemlerinizi daha deneyimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

mersin-digiturk-bayii

Mersin Digitürk Servisleri

Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında sizde bayimizin üzerinden yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak teknik servis hizmeti alabilir ve deneyimli ekiplerimiz ile sorunları kısa bir süre içinde giderebilirsiniz. Saat her kaç olursa olsun teknik servis talebinde bulunarak işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirerek sorunlarınıza çözüm bulabileceksiniz. Bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi de gerçekleştirebilir ve abone olduğunuz paketler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Sunulan kampanyalar ve sağlanan kolaylıklar kapsamında bayimize gelmenize gerek kalmadan verilen iletişim bilgileri üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üye olmak istediğiniz paketi belirtebilir ve bu sayede üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hangi pakete abone olacağınızı bilmiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman paketler hakkında bilgiler alarak sevdiğiniz içeriklere sahip olan bir paketi seçebilirsiniz.

Verilen numaraları arayarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz zaman servis ekiplerimiz en kısa süre içinde gelerek kurulumu tamamlayacak ve yayını aktif hale getirecektir. Yayının aktif hale gelmesi ile birlikte paket dahilinde olan kanalları dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Sizde abone olmak ve bayimizden hizmet almak isterseniz verdiğimiz numaraları aramanız yeterli olacaktır.

Mersin’de Bulunan Digitürk Teknik Servis Adresleri

 Bayi Adı : AZK MERSİN
 Adres : DUMLUPINAR Mahallesi GMK BULVARI Sitesi OSMANBEY APT Apt. No:457/A
 İl / İlçe : MERSİN / YENİŞEHİR

 

 Bayi Adı : ELEKTROMEKANİK
 Adres : KİREMİTHANE Mahallesi SİLİFKE Cad. IŞIN Apt. C Blok No:48
 İl / İlçe : MERSİN / AKDENİZ

 

Bayi Adı : MEGA TEKNİK
 Adres : MENDERES Mahallesi 35435 Sokak İKON EVLERİ ALTI Sitesi No:10/B
 İl / İlçe : MERSİN / MEZİTLİ

 

 Bayi Adı : MERSİN PLUS DİJİTAL ŞABAN KARA
 Adres : CAMİ ŞERİF Mahallesi İSTİKLAL Cad. M.KURTOĞLU İŞHANI ALTI Apt. No:9/A
 İl / İlçe : MERSİN / AKDENİZ

 

 Bayi Adı : TARSUS DENİZ DİGİTAL
 Adres : ÖĞRETMENLER Mahallesi 2907 Sokak No:13/2
 İl / İlçe : MERSİN / TARSUS

 

Bayi Adı : UFUK ELEKTRONİK MERSİN
 Adres : ŞEHİTİSHAK Mahallesi ATATÜRK Cad. ESİNHANIM Apt. No:124
 İl / İlçe : MERSİN / TARSUS

 

Bayi Adı : AKMAZSAN TELEKOMÜNİKASYON
 Adres : ADANALIOĞLU Mahallesi
 İl / İlçe : MERSİN / AKDENİZ
 Bayi Adı : BODUR ELEKTRONİK-RECEP GENÇ
 Adres : ÖĞRETMENLER Mahallesi 2901 Sokak No:13
 İl / İlçe : MERSİN / TARSUS

 

 Bayi Adı : DİGİ PLUS MERSİN-ŞABAN KARA
 Adres : CAMİ ŞERİF Mahallesi İSTİKLAL Cad. M.KURTOĞLU İŞ HANI ALTI Sitesi No:9/A
 İl / İlçe : MERSİN / AKDENİZ

 

Bayi Adı : DİGİMER TİCARET
 Adres : EĞRİÇAM Mahallesi NEVİD KODALLI Cad. SELÇUK Apt. B Blok No:22/C
 İl / İlçe : MERSİN / YENİŞEHİR

 

 Bayi Adı : DOLU ELEKTRONİK MERSİN
 Adres : ESENTEPE Mahallesi ATATÜRK BULVARI Cad. 414 Sokak No:2
 İl / İlçe : MERSİN / ANAMUR

 

Bayi Adı : ELEKTROMEKANİK MERSİN
 Adres : MERKEZ Mahallesi 10. Cad. C.SERİF İSTİKLAL Sokak No:29/A
 İl / İlçe : MERSİN / MERKEZ

 

 Bayi Adı : ELITE GROUP-ŞEVKET ERZİNCANLI
 Adres : ÇAY Mahallesi
 İl / İlçe : MERSİN / AKDENİZ

 

Bayi Adı : ERSÖZ ELEKTRONİK
 Adres : AKDENİZ Mahallesi 1010 Sokak No:5/1
 İl / İlçe : MERSİN / ERDEMLİ

 

 Bayi Adı : FTR DÜNYASI MERSİN
 Adres : MAHMUDİYE Mahallesi BAHÇELER Cad. MATİAT İŞ MERKEZİ Sitesi No:27/62
 İl / İlçe : MERSİN / AKDENİZ

 

Bayi Adı : GÜLER DİGİTAL
 Adres : BARBAROS Mahallesi İSTİKLAL Cad. BARIŞ APT ALTI Apt. No:164/D BARIŞ MAH.
 İl / İlçe : MERSİN / YENİŞEHİR

 

Bayi Adı : HDM DANIŞMANLIK-ÖMER ELMAS
 Adres : MAHMUDİYE Mahallesi ZEYTİNLİBAHÇE Cad. No:57/B
 İl / İlçe : MERSİN / AKDENİZ

 

Bayi Adı : KZA TEKNOLOJİ
 Adres : DUMLUPINAR Mahallesi GMK BULV. Sitesi OSMANBEY APT. Apt. No:457/A
 İl / İlçe : MERSİN / YENİŞEHİR

 

 Bayi Adı : MERSİN DİGİTURK-FARUK KIZILIRMAK
 Adres : HAMİDİYE Mahallesi CENGİZ TOPEL Cad. No:11F
 İl / İlçe : MERSİN / AKDENİZ

 

Bayi Adı : ÜÇEL ELEKTRONİK
 Adres : SARAY Mahallesi İNÖNÜ BULV. Sitesi No:15/B
 İl / İlçe : MERSİN / SİLİFKE

Manisa Digitürk Bayii Telefon Numaraları

Manisa Digitürk Bayii Adres ve Telefonları

Manisa Digitürk Bayii sayesinde artık işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek ve sorunlarınıza deneyimli ekiplerimiz ile çözümler bulabileceksiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile sizde Manisa Digitürk Telefon numaralarını arayarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman sizde gerçekleştirmek istediğiniz işlemler hakkında bilgiler alabilir ve işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

manisa-digiturk-bayii-telefonlari

Manisa Digitürk Servisleri

Manisa Digitürk Servis ekipleri ile siz değerli müşterilere Manisa da en iyi kaliteyi sunarak Digitürk hizmetleri vermekteyiz. Yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak saat her kaç olursa olsun bayimizin üzerinden servis talebinde bulunabilir ve yaşadığınız sorunu belirterek ekiplerimizden daha hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz. Bununla birlikte bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi de gerçekleştirmeniz mümkündür. Eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları kaliteli bir şekilde izlemek istiyorsanız bunun için bayimizin üzerinden Digitürk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz zaman aynı gün içinde kurulum hizmetlerinden yararlanarak yayınları izlemeye başlayabileceksiniz.

Verilen numaralar üzerinden üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman servis ekiplerimiz en kısa süre içinde gelerek kurulumu tamamlayacak ve yayını aktif hale getirecektir. Yayının aktif hale gelmesi ile birlikte abone olduğunuz paket dahilinde olan kanalları dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Sizde abone olmak veya bayimizden hizmet almak isterseniz verdiğimiz numaraları aramanız yeterli olacaktır.

Manisa’da Bulunan Digitürk Teknik Servis Adresleri

 Bayi Adı : AKSÖZ DİGİTAL BİLGİSAYAR
 Adres : PAŞA Mahallesi TAHİRÜN Cad. 14 Sokak No:136/A HÜKÜMET KONAGI KARŞISI
 İl / İlçe : MANİSA / AKHİSAR

 

 Bayi Adı : DÜZTAŞ-MUSTAFA AYDEMİR
 Adres : CUMA Mahallesi MEHMET AKİF Cad. No:11
 İl / İlçe : MANİSA / SOMA

 

 Bayi Adı : ÖZSAN TELEKOM
 Adres : UTKU Mahallesi İZMİR Cad. No:29/A
 İl / İlçe : MANİSA / MERKEZ

 

 Bayi Adı : ÖZSAN TELEKOM TURGUTLU
 Üst Bayi Bilgi : 21457922 – ÖZSAN TELEKOM
 Adres : ALTAY Mahallesi YEDİ EYLÜL YOLU Cad. No:5/2
 İl / İlçe : MANİSA / TURGUTLU

 

 Bayi Adı : ZİRVE TELEKOM MANİSA
 Adres : MİTHATPAŞA Mahallesi MİTHATPAŞA Cad. No:141/A
 İl / İlçe : MANİSA / SALİHLİ

 

 Bayi Adı : BALABAN ELEKTRONİK
 Adres : PEKER Mahallesi 1714 Sokak No:19/B
 İl / İlçe : MANİSA / ŞEHZADELER

 

 Bayi Adı : BALCI İLETİŞİM
 Adres : BEYAZIT Mahallesi MENDERES BULVARI Cad. No:65
 İl / İlçe : MANİSA / DEMİRCİ
 Bayi Adı : ÇNR DİGİTAL-AKIN ERASLAN
 Adres : KOCAÇEŞME Mahallesi ATATÜRK Cad. No:104
 İl / İlçe : MANİSA / SALİHLİ

 

 Bayi Adı : DIGIPORT-ÖZKAN ŞENER
 Adres : UTKU Mahallesi İZMİR Cad. No:32
 İl / İlçe : MANİSA / MERKEZ

 

 Bayi Adı : DÜZTAŞ ELEKTRONİK-MUSTAFA AYDEMİR
 Adres : PAŞA Mahallesi 6. Sokak
 İl / İlçe : MANİSA / AKHİSAR

 

 Bayi Adı : GZD ELEKTRONİK-MEHMET ERTÜRK
 Adres : SOĞUKYURT Mahallesi SOĞUKSU F.PAŞA Cad. No:79
 İl / İlçe : MANİSA / ALAŞEHİR

 

 Bayi Adı : HAKAN ELEKTRONİK MANİSA
 Adres : MİTHATPAŞA Mahallesi IRFAN Sokak No:11
 İl / İlçe : MANİSA / SALİHLİ

 

 Bayi Adı : ONUR ELEKTRONİK MANİSA
 Adres : MİMARSİNAN Mahallesi ERLER Cad. No:21/A
 İl / İlçe : MANİSA / MERKEZ

 

 Bayi Adı : ŞAFAK ELEKTRONİK
 Adres : KETHÜDA Mahallesi 22 Sokak No:38
 İl / İlçe : MANİSA / AKHİSAR

 

 Bayi Adı : 2E İLETİŞİM-ENGİN UZUN
 Adres : ZAFER Mahallesi BELEDİYE Cad. No:71/B
 İl / İlçe : MANİSA / SALİHLİ

Malatya Digitürk Lig TV Bayileri

Malatya Digitürk Bayii Telefon Numarası

Malatya Digitürk Bayii üzerinden artık işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirecek ve sorunlarınıza deneyimli ekiplerimiz ile çözümler bularak işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Malatya Digitürk Telefon numaraları üzerinden sizde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman gerçekleştirmek istediğiniz işlemler hakkında bilgiler alabilir ve bu sayede işlemlerinizi daha deneyimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

malatya-digiturk

Malatya Digitürk Servisleri

Bayimizin üzerinden siz değerli müşterilere verdiğimiz hizmetler kapsamında yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak saat her kaç olursa olsun teknik servis ekiplerimizden yardım alabilir ve işlemlerinizi deneyimli ekiplerimiz ile kısa bir süre içinde halledebilirsiniz. Sunulan kampanyalar kapsamında sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları izlemek istiyorsanız bunun için Digitürk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlardan kurtularak ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Sunulan fırsatlar ile yorulmadan ve evraklar ile uğraşma derdi olmadan verilen telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman üyelik işlemlerinizi hızlı, kolay ve basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere verilen numaralar üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman servis ekiplerimiz aynı gün içinde kurulumu tamamlayacak ve yayını aktif hale getirecektir. Yayının aktif hale gelmesinin ardından paket dahilinde yer alan içerikleri keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Sizde abone olmak veya bayimizden hizmet almak isterseniz verdiğimiz numaraları aramanız yeterli olacaktır.

Malatya’da Bulunan Digitürk Teknik Servis Adresleri

Bayi Adı : ÖZBAŞARIR İLETİŞİM
 Adres : K.MUSTAFA PAŞA Mahallesi MİLLİ EGEMENLİK Cad. ESKİ VEREM SAVAŞ ALTI Sitesi
İl / İlçe : MALATYA / MERKEZ
 Bayi Adı : B&N TELEFONCU-SABRİ ÇAVUŞ
 Adres : YENİ Mahallesi SEMT SADULLAH BİLGİN Cad. No:102
İl / İlçe : MALATYA / HEKİMHAN
Bayi Adı : DİGİ MALATYA-ADNAN ONURSAL
 Adres : BAŞPINAR Mahallesi
İl / İlçe : MALATYA / AKÇADAĞ
Bayi Adı : KAÇMAZ ELEKTRONİK
 Adres : FIRAT Mahallesi İNDERE Cad. ÖZYALIN Apt. No:3
İl / İlçe : MALATYA / MERKEZ
Bayi Adı : MALATYA DİGİTAL-NAGİHAN SAYIN
 Adres : BAŞHARIK Mahallesi CENGİZ TOPEL Cad. No:95/D
İl / İlçe : MALATYA / BATTALGAZİ
 Bayi Adı : ME-HA UYDU MEHMET EĞREK
 Adres : KAVAKLIBAĞ Mahallesi EMİRLER Sokak No:1
İl / İlçe : MALATYA / MERKEZ
 Bayi Adı : SND CENTER- GÖKHAN GÜNHAN
 Adres : KERNEK Mahallesi İPEK Cad. No:18/C
 İl / İlçe : MALATYA / BATTALGAZİ

Kütahya Digitürk Bayii Telefonları

Kütahya Digitürk Bayii Telefonları ve Adresleri

Kütahya Digitürk Bayii olarak siz değerli kullanıcılara bayimizin üzerinden en iyi kaliteyi sunarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında sizde bayimizin üzerinden işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilir ve sorunlarınıza deneyimli ekiplerimiz ile çözebilirsiniz. Kütahya Digitürk Telefon numaraları ve Kütahya Digitürk Servis ekiplerimiz ile artık işlemlerinizi yorulmadan gerçekleştirebileceksiniz.

kütahya-digiturk-bayii-telefonlari

Kütahya Digitürk Teknik Servisleri

Siz değerli kullanıcılara bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak teknik servis ekiplerimizden yardım talep edebilir ve sorunlarınızı deneyimli ekiplerimiz ile en kısa süre içinde gidererek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bayimizin üzerinden sunulan kampanyalar kapsamında üyelik işlemlerinizi de gerçekleştirebilir ve en kaliteli paketlere en uygun fiyatlar üzerinden sahip olarak ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile sizde bayimize gelmenize gerek kalmadan ve yorulmadan verilen telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve abone olduğunuz paketler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman aynı gün içinde kurulum hizmeti alarak yayınları izleyebilirsiniz.

Verdiğimiz numaralar üzerinden üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman servis ekiplerimiz en kısa süre içinde gelerek kurulumu tamamlayacaktır. Kurulumun ardından yayın aktif hale gelir ve paket dahilinde olan kanalları dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Sizde abone olmak veya bayimizden hizmet almak isterseniz verdiğimiz numaraları aramanız yeterli olacaktır.

Kütahya’da Bulunan Digitürk Bayii Teknik Servis Adresleri

Bayi Adı : HİT DİGİTAL
 Adres : SERVİ Mahallesi DEVLETİ HATUN Cad. BENLİ İŞ MERKEZİ Apt. No:10
 İl / İlçe : KÜTAHYA / MERKEZ

 

Bayi Adı : AVEK TELEKOM-KENAN KARTAL
 Adres : DURAK Mahallesi KAVUNCULAR Sokak No:40/2
 İl / İlçe : KÜTAHYA / TAVŞANLI

 

 Bayi Adı : DİGİSEL KÜTAHYA
 Adres : BOZBAY Mahallesi
 İl / İlçe : KÜTAHYA / ALTINTAŞ

 

 Bayi Adı : FATİH ELEKTRONİK-SEYFETTİN KAYMAK
 Adres : HİSAR Mahallesi CUMHURİYET MEYDANI Cad. 213 Sokak No:4/A
 İl / İlçe : KÜTAHYA / DOMANİÇ

 

 Bayi Adı : HARUN İLETİŞİM
 Adres : MECİDİYE Mahallesi ORG. ASIN GÜNDÜZ Cad. No:31/B
 İl / İlçe : KÜTAHYA / MERKEZ

 

Bayi Adı : KURBANOĞLU TİCARET KÜTAHYA
 Adres : DURAK Mahallesi TAHSİN BURAK Cad. TAVŞANLI İŞ MERKEZİ Sitesi No:51/13
 İl / İlçe : KÜTAHYA / TAVŞANLI

 

 Bayi Adı : KUTAHYA SUNAL ELEKTRONİK
 Adres : TABAKHANE Mahallesi 30. AGUSTOS Cad. No:16A
 İl / İlçe : KÜTAHYA / SİMAV

 

 Bayi Adı : TEKNİK ELEKTRONİK KÜTAHYA
 Adres : ÖZYURT Mahallesi DEMİREL Cad. ŞENGÖZ Apt. No:5
 İl / İlçe : KÜTAHYA / GEDİZ

 

 Bayi Adı : TEKNOLOJİ EGE
 Adres : AKDAĞ Mahallesi
 İl / İlçe : KÜTAHYA / SİMAV

 

Bayi Adı : ULUÇAY ELEKTRONİK
 Adres : YENİ Mahallesi KOCAGÖZLER Sokak No:9
 İl / İlçe : KÜTAHYA / TAVŞANLI

Konya Digitürk Bayii Telefon Numarası

Konya Digitürk Bayii Telefonları

Konya Digitürk Bayii olarak siz değerli kullanıcılara bayimizin üzerinden Konya genelinde Digitürk ve Lig TV hizmetleri vermekteyiz. Siz değerli kullanıcılara bayimizin üzerinden Digitürk ile alakalı olan işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Konya Digitürk Telefon numaraları üzerinden sizde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek gerçekleştirmek istediğiniz işlemler hakkında bilgiler alabilir ve işlemlerinizi daha basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

konya-digiturk-bayii-telefonlari

Konya Digitürk Servisleri

Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında sizde bayimizin üzerinden yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak yardım alabilir ve sorunları deneyimli ekiplerimiz ile gidererek yayınları aktif hale getirecektir. Bununla birlikte bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi de gerçekleştirmeniz mümkündür. Sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları izlemek isterseniz bunun için digitürk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile bayimize gelmenize gerek kalmadan verilen telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek paketler ile kampanyalar hakkında bilgiler alabilir ve aldığınız bilgiler üzerine üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bayimizin üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman servis ekiplerimiz en kısa süre içinde gelerek kurulumu tamamlayacaktır. Kurulumun ardından yayın aktif hale gelir ve paket dahilinde olan kanalları dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Sizde abone olmak veya bayimizden hizmet almak isterseniz verdiğimiz numaraları armanız yeterli olacaktır.

Konya’da Bulunan Digitürk Teknik Servis Adresleri

 Bayi Adı : DİGİKON
 Adres : KILINÇARSLAN Mahallesi ŞENLİKPINAR Sokak No:3/H
 İl / İlçe : KONYA / SELÇUKLU

 

 Bayi Adı : DİGİTAL BİLGE-ÖZVERDİ EKE
 Adres : SELÇUK Mahallesi 24 AGUSTOS BULVARI Cad. No:67
 İl / İlçe : KONYA / AKŞEHİR

 

Bayi Adı : FİDAN ELEKTRONİK
 Adres : ŞEREF ŞİRİN Mahallesi İSTANBUL Cad. ŞEREFŞİRİN Sokak No:12/P
 İl / İlçe : KONYA / KARATAY

 

Bayi Adı : MERAM DİGİTAL-SEZGİN BAKIR
 Adres : SAADET Mahallesi PİERBİ Cad. No:99/B
 İl / İlçe : KONYA / MERAM

 

Bayi Adı : MERKEZ TELEKOM
 Adres : HACI MÜTAHİR Mahallesi ESNAF SİTESİ Cad. A Blok No:1
 İl / İlçe : KONYA / EREĞLİ

 

Bayi Adı : SEYDİŞEHİR DİGİTAL- CİHAN DEMİR
 Adres : HACISEYİTALİ Mahallesi 210 Sokak No:3/B
 İl / İlçe : KONYA / SEYDİŞEHİR

 

Bayi Adı : 42 AÇI DİGİTAL-ABDULLAH TEKERKAYA
 Adres : YENİCEOBA Mahallesi PASTANE Cad. No:5
 İl / İlçe : KONYA / CİHANBEYLİ

 

Bayi Adı : AKTİF ELEKTRONİK KONYA
 Adres : FERİT PAŞA Mahallesi KERKÜK Cad. No:39/C
 İl / İlçe : KONYA / SELÇUKLU

 

Bayi Adı : ASEL TELEKOM KONYA
 Adres : NİŞANTAŞ Mahallesi DR. HULUS BAYBAL Cad. No:30/F
 İl / İlçe : KONYA / SELÇUKLU

 

Bayi Adı : BARIŞ ELEKTRONİK KONYA
 Adres : EVSAT Mahallesi ATATÜRK CD. Cad. ÇARŞI İÇİ ŞADIRVAN KARŞISI Sitesi No:N.30
 İl / İlçe : KONYA / BEYŞEHİR

 

 Bayi Adı : BAŞARAN ELEKTRONİK KONYA
 Adres : BOYACI ALİ Mahallesi HACI MUSTAFA Cad. No:37
 İl / İlçe : KONYA / EREĞLİ

 

 Bayi Adı : BİRER ELEKTRONİK KONYA
 Adres : SELİMİYE Mahallesi KONYA Cad. No:9
 İl / İlçe : KONYA / KARAPINAR

 

 Bayi Adı : BİZİM TELEKOM
 Adres : AZİZİYE Mahallesi İSTANBUL Cad. No:38/A
 İl / İlçe : KONYA / KARATAY

 

 Bayi Adı : BOSNA EMRE DİGİTAL
 Adres : YAZIR Mahallesi SIDDIK ÖZMERZİFONLU Cad. No:13/C
 İl / İlçe : KONYA / SELÇUKLU

 

Bayi Adı : EYMEN ELEKTRONİK-ESRA AY
 Adres : İHSANİYE Mahallesi MEHLİKA Sokak No:2/B
 İl / İlçe : KONYA / SELÇUKLU

 

 Bayi Adı : FOCUS İLETİŞİM-BEHZAT FARUK DAYIDİNÇ
 Adres : SAHİBİATA Mahallesi ABDÜLMÜMİN Sokak No:1/5
 İl / İlçe : KONYA / MERAM

 

Bayi Adı : GRUPFONİ ELEKTRONİK
 Adres : ADSIZ Mahallesi
 İl / İlçe : KONYA / AKŞEHİR

 

Bayi Adı : GÜRKAN İLETİŞİM
 Adres : ATÇEKEN Mahallesi İNÖNÜ BULVARI Cad. No:9
 İl / İlçe : KONYA / CİHANBEYLİ

 

 Bayi Adı : ILGIN ÇINAR DİGİTAL
 Adres : CAMİİATİK Mahallesi KEMAL KÜRELİ Cad. No:10/3
 İl / İlçe : KONYA / ILGIN

 

Bayi Adı : İLGÜN DİGİTAL
 Adres : AZİZİYE Mahallesi KÖPRÜBAŞI Cad. No:24/C
 İl / İlçe : KONYA / KARATAY

 

Bayi Adı : MAHİR ELEKTRONİK
 Adres : YAZIR Mahallesi ESİNLER Sokak MUSTAŞ Sitesi No:2/A
 İl / İlçe : KONYA / SELÇUKLU

 

 Bayi Adı : MERKEZ ELEKTRONİK KONYA
 Adres : HACIARMAĞAN Mahallesi HAMAM Sokak ÇARŞI CAMİ YANI Sitesi No:23
 İl / İlçe : KONYA / BEYŞEHİR

 

Bayi Adı : NEBATİ BİLİŞİM KONYA
 Adres : ŞEKER Mahallesi ŞEFİKCAN Cad. No:31/B
 İl / İlçe : KONYA / SELÇUKLU

 

 Bayi Adı : NEBATİ ELEKTRONİK
 Adres : ADAKÖY Mahallesi
 İl / İlçe : KONYA / BEYŞEHİR

 

 Bayi Adı : NİŞANTAŞ ELEKTRONİK-MUSTAFA KULCU
 Adres : NİŞANTAŞ Mahallesi DR. HUKUSİ BAYBAL Cad. No:25/G
 İl / İlçe : KONYA / SELÇUKLU

 

Bayi Adı : NOKTA TELEKOM KONYA
 Adres : HACI MÜTAHİR Mahallesi İSTASYON Cad. ESNAF Sitesi A Blok No:64
 İl / İlçe : KONYA / EREĞLİ

 

Bayi Adı : OSKAR ELEKTRONİK-MUSTAFA KARA
 Adres : ŞEMSİTEBRİZİ Mahallesi ŞERAFETTİN Cad. No:16/A
 İl / İlçe : KONYA / KARATAY

 

Bayi Adı : OSMANLI İLETİŞİM KONYA
 Adres : CAMİKEBİR Mahallesi ÇAĞLAYAN İŞ HANI Sitesi No:64/G
 İl / İlçe : KONYA / KULU

 

 Bayi Adı : PETEK ELEKTRONİK KONYA
 Adres : CUMHURİYET Mahallesi İSMET İNÖNÜ Cad. No:12
 İl / İlçe : KONYA / BOZKIR

 

Bayi Adı : SAB ELEKTRONİK KONYA
 Adres : AZİZİYE Mahallesi YENİ AZİZİYE Cad. DAYI İŞHANI Apt. No:6/B
 İl / İlçe : KONYA / KARATAY

 

Bayi Adı : TURAN DİGİTAL
 Adres : BÜYÜK İHSANİYE Mahallesi ANKARA Cad. AKDERYA SİTESİ Sokak No:118/D
 İl / İlçe : KONYA / SELÇUKLU

 

Bayi Adı : YAPRAK DİZAYN
 Adres : NİŞANTAŞ Mahallesi TUĞRA Sokak No:7/D
 İl / İlçe : KONYA / SELÇUKLU

 

 Bayi Adı : 42 AÇI GUVENLIK UYDU MERAM
 Üst Bayi Bilgi : 63420300 – 42 AÇI GÜVENLİK UYDU-ABDULLAH TEKERKAYA
 Adres : YAYLAPINAR UHUD Mahallesi KIZILKAYA Sokak No:12
 İl / İlçe : KONYA / MERAM

 

 Bayi Adı : 42 AÇI GÜVENLİK UYDU-ABDULLAH TEKERKAYA
 Adres : NİŞANTAŞ Mahallesi MIZRAKLI Sokak No:4/A
 İl / İlçe : KONYA / SELÇUKLU

Kocaeli Digitürk Bayileri Telefonları

Kocaeli Digitürk Bayii Telefon Numarası

Kocaeli Digitürk Bayii ile sizde artık işlemlerinizi daha kolay bir şekilde halledecek ve deneyimli ekiplerimiz ile sorunlarınıza çözümler bulabileceksiniz. Kocaeli Digitürk Telefon numaraları üzerinden sizde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman Digitürk ile alakalı olan işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilir ve deneyimli ekiplerimiz ile işlemlerinizi kaliteli bir şekilde halledebilirsiniz.

kocaeli-digiturk-bayii-telefonu

Kocaeli Digitürk Teknik Servisi

Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak saat her kaç olursa olsun teknik servis ekiplerimizden yardım alabilir ve sorunlarınıza deneyimli ekiplerimiz ile kalıcı çözümler bulabilirsiniz. Ekiplerimiz yaşadığınız sorunları kısa bir süre içinde giderek yayınları aktif hale getirecektir. Ayrıca sizde eski yayınlardan sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları izlemek istiyorsanız bunun için Digitürk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paketler ile en kaliteli içerikleri izleyebilirsiniz. Bayimizin üzerinden abone olmak için bayimize gelmenize gerek kalmadan ve evraklar ile uğraşma derdi olmadan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üye olmak istediğiniz paketi belirtebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Verilen numaralar üzerinden bayimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman servis ekiplerimiz en kısa süre içinde gelerek kurulumu tamamlayacaktır. Kurulumun ardından yayın aktif hale gelir ve paket dahilinde olan kanalları dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Sizde abone olmak veya bayimizin üzerinden hizmet almak isterseniz verdiğimiz numaraları aramanız yeterli olacaktır.

Kocaeli Digitürk Lig TV Bayii Adresleri

 Bayi Adı : ARTI KOCAELİ ELEKTRONİK-MUSTAFA EREN
 Adres : MERKEZ Mahallesi A.SAĞLAM Cad. No:18/A
 İl / İlçe : KOCAELİ / GÖLCÜK
 Bayi Adı : AYASOFYA DİGİTAL- UĞUR YILDIZ
 Adres : BARBAROS Mahallesi EYÜP SULTAN Cad. No:12
 İl / İlçe : KOCAELİ / BAŞİSKELE
Bayi Adı : DENİZ ELEKTRONİK MAHİR DEMİR
 Adres : OSMAN YILMAZ Mahallesi MEHMET AKİF ERSOY Cad. No:4/1
 İl / İlçe : KOCAELİ / GEBZE
 Bayi Adı : ŞEN MARMARA GEBZE
 Üst Bayi Bilgi : 12414343 – ŞEN MARMARA KOCAELİ
 Adres : HACIHALİL Mahallesi ATATÜRK Cad. No:28/B
 İl / İlçe : KOCAELİ / GEBZE
 Bayi Adı : ŞEN MARMARA KOCAELİ
 Adres : ÖMERAĞA Mahallesi ANKARA Cad. KAVALA İŞHANI Apt. No:37
 İl / İlçe : KOCAELİ / İZMİT
 Bayi Adı : BORAN ELEKTRONİK-NAGİHAN YILDIZ
 Adres : HACI OSMAN Mahallesi BAGDAT Cad. No:179
 İl / İlçe : KOCAELİ / KÖRFEZ
 Bayi Adı : BRT ELEKTRONİK- HALE GÖKBULUT
 Adres : ÇUKURBAĞ Mahallesi BAHARİYE Cad. No:98/B
 İl / İlçe : KOCAELİ / İZMİT
 Bayi Adı : CAN ELEKTRONİK KOCAELİ
 Adres : ÇARŞI Mahallesi TÜRKOCAĞI Cad. No:4
 İl / İlçe : KOCAELİ / KANDIRA
 Bayi Adı : DİGİ GOLD- AYTEN YILDIRIM
 Adres : ÖMERAĞA Mahallesi BİLGİ SU Cad. KORUMA İŞ HANI Apt. No:35/1
 İl / İlçe : KOCAELİ / İZMİT
 Bayi Adı : DİGİSEL KOCAELİ
 Adres : FATİH Mahallesi
 İl / İlçe : KOCAELİ / BAŞİSKELE
 Bayi Adı : DORUK ELEKTROTEKNİK
 Adres : ÖMERAĞA Mahallesi D:88 BELZA PLAZA B BLOK
 İl / İlçe : KOCAELİ / İZMİT
 Bayi Adı : GÜVEN TEKNOLOJİ KOCAELİ
 Adres : KAZIMKARABEKİR Mahallesi İSTASYON Cad. No:445
 İl / İlçe : KOCAELİ / DARICA
 Bayi Adı : HİVZA ELEKTRONİK KOCAELİ
 Adres : GÜNEY Mahallesi TUĞRUL Cad. No:107
 İl / İlçe : KOCAELİ / KÖRFEZ
 Bayi Adı : İZMİT DİGİTAL-MURAT ŞİRİN
 Adres : ÇUKURBAĞ Mahallesi İNÖNÜ Cad. No:143
 İl / İlçe : KOCAELİ / İZMİT
 Bayi Adı : KILINÇ ELEKTRONİK
 Adres : CUMHURİYET Mahallesi İNÖNÜ Cad. MEHMET YASEF Sokak No:10/M
 İl / İlçe : KOCAELİ / KARAMÜRSEL
 Bayi Adı : KOCAELİ DİGİTAL TEKNOLOJİ
 Adres : ÖMERAĞA Mahallesi ANKARA KARAYOLU Cad. No:57/A
 İl / İlçe : KOCAELİ / İZMİT
Bayi Adı : KOCAELİ İLETİŞİM-SUAT İMAMOĞLU
 Adres : HACIHALİL Mahallesi ATATÜRK Cad. BAŞARAN SİTESİ Sitesi No:28/B
 İl / İlçe : KOCAELİ / GEBZE
 Bayi Adı : KÖSEOĞLU ELEKTRONİK
 Adres : DOĞAN Mahallesi LOZAN Cad. No:14/A
 İl / İlçe : KOCAELİ / İZMİT
Bayi Adı : TÜRKOĞLU ELEKTRONİK
 Adres : GÜZELLER Mahallesi BAĞDAT Cad. No:619/B
 İl / İlçe : KOCAELİ / GEBZE
 Bayi Adı : YILMAZ ELEKTRONİK KOCAELİ
 Adres : ERENLER Mahallesi TURAN GÜNEŞ Cad. No:125
 İl / İlçe : KOCAELİ / İZMİT