Aylık arşivler: Haziran 2015

Paket Taahhütnameleri Hakkında Bilgi

Digitürk Paket Taahhütnameleri

Digitürk, siz değerli aboneleri için paket taahhütnameleri hakkında bilgi almanız için digitürk.com.tr site adresi üzerinde bir bildirim yayınlamıştır ve hangi paket için, kaç ay taahhüt vereceğiniz hakkında tüm bilgileri belirtmiştir. Sizlerde paket taahhütleri hakkında bilgi almak istiyorsanız eğer direk aşağıda da belirttiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Paket Taahhütnameleri Hakkında Bilgi

digiturk-paket-taahhutleri

İzleyici Temsilcisi Yorum Şikayet

Digitürk İzleyici Temsilcisi Yorum Şikayet

Digitürk İzleyici Temsilcisi ile sizlerde dilediğiniz gibi Yorum ve Şikayet için siteye başvurabilir ve taleplerinizi de dilediğiniz gibi Digitürk’e ulaşabilirsiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Hemen izleyici temsilcisine gitmek için aşağıda belirtmiş olduğumuz linke tıklayabilir ve talep, şikayet ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İzleyici Temsilcisi Yorum Şikayet

izleyici-temsilcisi

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Digitürk Bilgi Toplumu Hizmetleri

Digitürk bilgi toplumu hizmeti ile sizlerde dilediğiniz gibi Digitür şirket bilgileri hakkında bilgi almak için abonelerine sunmuş olduğu bir hizmettir. Sizlerde hemen Digitürk şirket bilgilerine ulaşmak ve Digitürk hakkında A’dan Z’ye bilgi almak için aşağıda da belirtmiş olduğumuz linkimizden bilgi toplum hizmetlerine hemen ulaşabilirsiniz.

Digitürk Bilgi Toplumu Hizmetleri

Digiturk-bilgi-toplum-hizmetleri

Yeni Üyelik İşlemleri

Digitürk Üyelik İşlemleri

Digitürk üyelik işlemlerinizi artık online olarak da yapabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey hemen digitürk.com.tr sitesine girmek ve üyelik işlemleri sekmesine tıklamaktır. Karşınıza çıkan formu doldurarak hemen online üyeliş işlemlerine girebilirsiniz. Böylelikle üyeliğiniz ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi müşteri hizmetlerini aramak yerine, direk online işlemlerden mail gönderebilirsiniz.

Üyelik İşlemleri

Digiturk-uyelik-islemleri

Fatura Ödeme İşlemleri

Digitürk Fatura Ödeme İşlemleri

Digitürk veya Lig TV izliyorsunuz ve ay sonu geldiği zaman fatura bilgilerinize ulaşmak istiyorsanız eğer direk Digitürk müşteri hizmetlerine bağlanmadan, online işlemlerden fatura bilgilerinize ulaşabilir ve kredi kartınız ile fatura ödemenizi de yapabilirsiniz. Fatura bilgilerinize ulaşmak için direk ağaşıdaki linkimize tıklayabilirsiniz.

Fatura Ödeme

fatura-odeme

 

Paket Servis İşlemleri

Digitürk Paket Servis İşlemleri

Digitürk paket değişkliğinizi online olarak yapmak ve servis işlemlerinizi de dediğimiz gibi internet sitesi üzerinden online olarak yapabilmektesiniz. Digitürk paket servis işlemlerinizi hemen yapmak ve online olarak siteye gitmek için aşağıda da belirtmiş olduğumuz bağlantımızın linkine tıklayabilir ve tüm almak istediğinzi hizmetlere online olarak ulaşın.

Paket Servis İşlemleri

digiturk-paket-servis-islemleri

Uzaktan Kayıt İşlemleri

Digitürk Uzaktan Kayıt İşlemleri

Digitürk uzaktan kayıt işlemleri sayesinde sizlerde dilediğiniz gibi, almak istediğiniz tüm hizmetleri direk online olarak internet sitemiz üzerinden alabileceksiniz. Uzaktan kayt işlemlerine hemen ulaşmak istiyorsanız eğer direk aşağıda belirttiğimiz linkimize tıklayın ve almak istediğiniz hizmeti hemen online olarak alın.

Uzaktan Kayıt İşlemleri

uzaktan-kayit

Şifre işlem Bilgileri

Digitürk Şifre İşlemleri

Digitürk şifre işlemleri sayesinde sizlerde dilediğiniz hizmetleri müşteri hizmetlerine bağlatmadan direk online işlemlerden değiştirebiliyorsunuz. Evet sevgili arkadaşlar. Digitürk şifre işlemleri bölümüne girerek şifrenizi değiştirebilir vya deminde dediğimiz gibi online işlemlerden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Digitürk şifre işlemlerine gitmek için aşağıda belirtmiş olduğumuz linke tıklayabilir ve hemen şifre işlemleri bölümüne girebilirsiniz.

Şifre İşlemleri

digiturk-sifre-islemleri

Bayilik Talep Formu

Digitürk Bayilik Talep Formu

Digitürk veya Lig TV bayiliği almak istiyorsunuz ama bu konu hakkında kime başvuracağınızı henüz tam anlamı ile bilmiyorsanız eğer bugün sizler için bayilik almak için neler yapabileceğiniz hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Şimdi bayilik talep formuna ulaşmak ve bilgilerinizi kontrol ettirmek için  aşağıda da belirtmiş olduğunuz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bayilik Talep Formu

Digiturk-bayilik-talep-formu

Kurumsal Ticari Satış

Digitürk Kurumsal Ticari Satış

Digitürk aboneliğinizi veya Lig TV aboneliğinizi Kafe, Otel, Eğlence Mekanlarına veya direk araba koltuk arkadalarına ticari üyelik alabileceksiniz. Ticari üyelik almak için sizlere vereceğimiz siteye gidip, hemen adres ve telefon bilgilerinizi vererek arkadaşlarımızın aboneliğinizi başlatmanızı sağlayabilirsiniz. Ticari üyelik için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Digitürk Kurumsal Ticari Satış

kurumsal-uyelik