Aylık arşivler: Mayıs 2015

Digitürk Belgesel Paketi

Digitürk Belgesel Paketi

Digitürk belgesel paketi ile sizlerde dilediğiniz belgesel niteliği taşıyan tüm yayınları izleyebileceksiniz. Paketin içerisindeki kanallar sizlere günün 24 saati aralıksız izleyebileceğiniz yayınları buluşturmaktadır.

digiturk-belgesel-paketi

Paketin Detayları

Digitürk belgesel paketine üye olmak için öncelikle giriş paketi üyeliğinizin bulunmaktası gerekmektedir. Giriş paketine aboneyseniz eğer direk faturanıza ek olarak 5 TL ödeyerek belgesel yayınlarını hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

 

Digitürk Sporextra Paketi

Digitürk Sporextra Paketi

Digitürk Sporextra Paketi ile siz değerli vatandaşlarımız Premier League maçlarını, Brezilya lig maçlarını, Turkish Euroleague maçlarını, tenis maçlarını ve daha birçok yayınları çok ucuz fiyatlara izleyebileceğiniz bir pakettir.

digiturk-sporextra-paketi

Paket Detayları

Digitürk Sporextra paketini almak için sizlerde giriş paketi aboneliğinizi başlatmanız gerekmektedir. Başlatmış olduğunuz aboneliğinizin faturası üzerine ayda sadece 17 TL ek ücretle kanalları izleyebileceksiniz.

 

Digitürk Anadolu Taraftar Paketi

Digitürk Anadolu Taraftar Paketi

Digitürk Anadolu Taraftar paketi kapsamında beş büyük takımlarımız dışında kalan ve anadolu kulübü olarak nitelendirilen tüm takımların maçlarını çok ucuz fiyatlara izleyebilmektesiniz.

Digiturk-Anadolu-Taraftar-Paketi

Paket Detayları

Digitürk Anadolu Taraftar paketi aboneliğinizi başlatmadan önce 12 aylık bir taahhüt vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay için her ay sadece 15 TL ödeyerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Abonelik sonrası kurulumunuz da bayimiz tarafından gün içerisinde yapılacaktır. Aboneliğinizi hemen başlatmak istiyorsanız eğer bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Digitürk Şampiyon Anadolu Paketi

Digitürk Şampiyon Anadolu Paketi

Digitürk Şampiyon Anadolu Paketi sayesinde sizlerde süper ligde şampiyon olmuş ve anadolu takımı diye adlandırdığımız Bursaspor ve Trabzonspor takımlarımızın maçlarını izleyebildiğiniz bir pakettir. Paket aboneliği almak ve kurulumunu hemen yaptırmak için bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sampiyon-Anadolu-Paketi

Paket Detay Bilgisi

Şampiyon Anadolu Paketi abonesi olmak isterseniz eğer 12 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhüt boyunca ayda sadece 20 TL ödeyerek takımınızın maçlarını izleyebilirsiniz.

 

Digitürk Taraftar Paketi

Digitürk Taraftar Paketi

Digitürk Taraftar Paketi sayesinde sizlerde 3 büyük takımımız olan Galatasaray, Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarımızın maçlarını izleyebilmektesiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Sizlerde direk telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak taraftar paketi ile sizlerde dilediğiniz gibi takımınızın maçlarını izleyebilirsiniz.

digiturk-taraftar-paketi

Paket Detayları

Taraftar paketi üyeliğinizi başlatmak için 12 aylık bir kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bu 12 ay taahhüt için ayda sadece 40 TL ödeyerek aboneliğinizi hemne başlatabilirsiniz. Kurulumunuz da bayi servis ekiplerimiz tarafından hemen yapılacak ve sizlerde maçları hemen izleyebileceksiniz.

 

Digitürk Şampiyonlar Paketi

Digitürk Şampiyonlar Paketi

Digitürk Şampiyonlar Paketi sayesinde siz değerli vatandaşlarımız da süper ligde şampiyonluğa ulaşmış beş büyük takımımız olan Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor takımımızın maçlarını çok uygun fiyatlara takip edebileceksiniz. Kanalı izlemek için direk bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilir ve paket hakkında hem daha detaylı bilgilere ulaşabilir, hemde aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

digiturk-sampiyonlar-paketi.jpg

Digitürk Süper Lig Paketi

Digitürk Süper Lig Paketi

Digitürk Süper Lig Paketi ile siz değerli vatandaşlarımız da dilediğiniz gibi süper lig maçlarını evinizde dilediğiniz gibi izleyecek ve izlediğiniz süper lig karşılaşmaları sadece siz değil, arkadaşlarınız da izleyebilecek, evinizi birnevi Stadyuma çevirebileceksiniz.

digiturk-super-lig-paketi

Paket Detayları

Digitürk Süper Lig Paketi aboneliğini başlatmak için öncelikle bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşmanız gerekmektedir. Bizlere ulaşarak 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz taahhüt’ün herayı için ayda sadece 60 TL ödeyerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

 

Digitürk Dizi Paketi

Digitürk Dizi Paketi

Dizi paketi ile sizlerde dilediğiniz gibi yerli ve yabancı dizileri akşam, sabah veya öğlen açıp doyasıya izleyebileceksiniz. Tüm Dünyanın takip ettiği en seçkin dizileri Digitürk dizi paketimizin içerisindeki kanallar sayesinde izleyebileceksiniz.

digiturk-dizi-paketi.jpg

Dizi Paketi Ne Kadar

Digitürk dizi paketine abone olmak için öncelikle giriş paketine abone olmanız gerekmektedir. Aboneliğiniz var ise bizlere ulaşarak 12 ay taahhütle ayda faturanıza ek olarak 16 TL ödeyerek izleyebileceksiniz. Şimdi hemen aboneliğinizi başlatmak için bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Üstelik kurulumunuz da hemen gün içerisinde veya sizlerin verdiği gün ve saat aralığında yaptırabileceksiniz.

 

 

 

Digitürk Film Paketi

Digitürk Film Paketi

Digitürk Film Paketi sayesinde aboneliğini başlatan arkadaşlarımız en iyi salon filmlerini, vizyona yeni girmiş sinema filmlerini, yerli ve yabancı filmleri ve daha fazla yayınları film paketi aboneliğini alarak kolay bir şekilde izleyebilirsiniz. Paketi almak için öncelikle hemen bizlere ulaşın ve paket hakkında, fiyatları hakkında detaylı bilgileri alın. Pakete abone olmak için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir.

digiturk-film-paketi

 

Digitürk Servisleri

Digitürk Servis Paketleri

Evet sevgili arkadaşlar.
Digitürk servis paketleri sayesinde sizlerde salon filmleri olsun, yetişkin filmleri olsun birçok hizmetten dilediğinizce yararlanabilecek ve yayınları dilediğiniz gibi 24 saat ve gece belirli saatlerde izleyebileceksiniz.  Dilerseniz gelin hep beraber servis paketlerimiz hakkında bilgileri de sizlerle paylaşalım.

• Avantaj Paketi
• Yetişkin Paketi
• Avantaj Yetişkin Paketi
• Mobil LİG TV Paketi

digiturk-servis-paketleri