Aylık arşivler: Nisan 2015

Paketleri Bir Arada Süper Paket İle Alın

Paketleri Bir Arada Süper Paket İle Alın

Digitürk Süper Paket Kampanyası sayesinde sizlerde bir tane paket yerine birkaç tane paketi bir arada alabilir ve indirimli fiyatlardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kampanyamızın detayları hakkında dilerseniz gelin hep beraber detaylı bilgi sahibi olalım ve yararlanmaya hemen başlayalım.

super-paket

Süper Paket, sadece Turksat uydusu üzerinden yayın alan üyelere sunulmaktadır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için 12 ay taahhütle Giriş + Süper Paket’e üye olunması gerekmektedir. Giriş + Süper Paket, ilk ay 14,99 TL ve kalan aylar ayda 27,99 TL olarak faturalanır.

 

Digitürk Kanallarını HD Olarak İzleyin

Digitürk Kanallarını HD Olarak İzleyin

Digitürk HD Giriş Paketi Kampanyası sayesinde sizlerde giriş paketinde bulunan ve üzerine eklemiş olduğunuz tüm kanalları HD olarak 5 kat daha net görüntü ve ses kalitesi ile izleyebilecek ve dilediğiniz gibi yayınları 24 saat aralıksız izleyebileceksiniz. Kampanyamızın detaylarına gelirsek eğer şunlardan bahsedebiliriz.

hd-giris-paketi

Üye olduğunuz pakette bulunan tüm HD kanalları bu teklif kapsamında ve HD uydu alıcısı ile izleyebilirsiniz. Digiturk HD Giriş Paketi Kampanyasından 24 aylık taahhütle üye olarak yararlanılabilmektedir. Tüm yayınlar, Eutelsat uydusu üzerinden izlenir. Kampanya kapsamında; Giriş Paketi ve 1 Keyif Paketi ile HD servis üyeliği ilk 5 ay ayda 10,99 TL; takip eden 6-12.aylarda 24,99 TL, 13-24.aylarda 31,99 olarak faturalandırılacaktır.

 

Süper Paketi Sınırsız İnternet Paketi İle Alın

Süper Paketi Sınırsız İnternet Paketi İle Alın

Digitürk Süper Paket Kampanyası sayesinde sizlerde sınırsız internet keyfini Digitürk ile çıkartmak için şimdi hemen bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşın ve kampanya hakkında daha detaylı bilgi alın.

digiturk-sinirsiz-internet-kampanyasi

Turkcell Superonline limitsiz internetin yanında Digiturk Süper Paket ile
yüzlerce film ve belgesel keyfi ayda sadece 59,99 TL !
– Digiturk’e özel her ay 70’i yeni, 700’e yakın film ve yüzlerce belgesel
– Türkiye’nin en iyi yerel kanalları ve ulusal yüzlerce kanalı
– Spor Toto Süper Lig maç özetleri Digiturk ‘le Süper İnternet Kampanyasında!
– Digiturk kurulum ücreti yok!
– İnternet aktivasyon ücreti yok!

Lig TV Üyeliğinizi Kredi Kartıyla Peşin Ödeyin

Lig TV Üyeliğinizi Kredi Kartıyla Peşin Ödeyin

Lig TV Kredi Kartlı Kampanyası sayesinde sizlerde Lig TV aboneliğinizi kredi kartınız ile peşin olarak ödeyeceksiniz. Normalde 12 ay için ödeyeceğiniz paranızı, 9 ay peşin olarak ödeyecek geri kanal 3 ay ise ücretsiz olarak Lig TV’yi izleyebileceksiniz.

lig-tv-kredi-kartli-kampanyasi

Bu hizmetten faydalanmak için Turksat Giriş Paketi ile birlikte LİG TV paketlerinden Şampiyonlar veya Süper Lig Paketine üye olunması gerekmektedir. Bu kampanyadan kredi kartı ile başlatılan üyeliklerde 12 aylık Giriş Paketi ile birlikte Süper Lig Paketi’nden 629,91 TL, Giriş Paketi ile birlikte Şampiyonlar Paketi’nden ise 539,91 TL karşılığında faydalanılır. Kampanyada Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Türkiye İş Bankası kredi kartları geçerlidir.

Düzce Digitürk Telefon Numarası

Düzce Digitürk Telefon Numarası

Digitürk seçerek aklınızın ve hayalinizin bile göremeyeceği filmleri, dizileri ve diğer yayınları doyasıya izleyebilecek ve aboneliğiniz sırasında en iyi yayınların farkına varacak ve yaşama kalitenizi de birnevi en üst seviyeye çıkarmış olacaksınız. Digitürk hakkında daha fazla bilgilere ulaşmak için Düzce Digitürk Bayii İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere kolay bir şekilde ulaşabilir, hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

digiturk-iletisim-bilgileri

Dilerseniz gelin siz değerli Düzce halkımız için bayimiz olan Düzce Digitürk bayimize gelerek veya direk telefon numaralarımız üzerinden alabileceğiniz hizmetlerimizi de kısaca öğrenelim.

Digitürk Ve Lig Tv Hizmetlerimiz

bayi-hizmetleri

Hizmetlerimizi Verdiğimiz Düzce İlçeleri

 

Osmaniye Digitürk Servisi

Osmaniye Digitürk Servisi

Digitürk ile Lig TV süper lig maçlarını çok uygun fiyatlara evinizde izlemek isterseniz eğer Osmaniye Digitürk bayimize direk telefon numaralarımız üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilir, hem Digitürk hakkında bilgileri alabilir, lig tv abonelik işlemlerinizi ve direk teknik servis hizmetini alabilirsiniz.

digiturk-iletisim-bilgileri

Osmaniye Digitürk Tel numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak daha birçok hizmetimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber sizlere vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimizi ve bu hizmetlerimizden yararlanabilecek ilçelerimizi kısaca öğrenelim ve hizmetlerimizi de hemen almaya başlayalım.

Verdiğimiz Digitürk Ve Lig TV Hizmetlerimiz

bayi-hizmetleri

Hizmetlerimizi Verdiğimiz Osmaniye İlçeleri

Kilis Digitürk Bayileri

Kilis Digitürk Bayileri

Digitürk ile sizlerde vizyondaki filmleri, gişe rekorları kırmış filmleri, geçmişten günümüze kadar gelmiş Türk filmlerini ve daha fazla filmleri izleyebilecek ve Lig TV ilede süper lig maçlarını evinizde izleyebileceksiniz. Digitürk’te daha anlatamadığımız birsürü hizmetler bulunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmaya hemen başlamak için Kilis Digitürk bayimize başvurabilir, hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

digiturk-iletisim-bilgileri

Digitürk Kilis Bayii olarak siz değerli vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanmaya başlamak için direk telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilecek ve hizmetlerimizden hemen gün içerisinde yararlanmaya başlayabileceksiniz. Siz değerli vatandaşlarımız için vermiş olduğumuz hizmetleri dilerseniz gelin kısaca öğrenelim.

Digitürk Ve Lig TV Hizmetlerimiz

bayi-hizmetleri

Hizmetlerimizden Yararlanan Kilis İlçeleri

 

Karabük Digitürk Bayii

Karabük Digitürk Bayii

Karabük Digitürk Servisi olarak bizlere dilediğiniz gibi ister bayilerimizin bulunduğu adreslere gelerek, istersenizde direk sadece bir telefon numarası üzerinden tüm bayilerimize bağlanarak tüm hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

digiturk-iletisim-bilgileri

Digitürk’te Neler Var?
Digitürk’te sizlerin izlemesi ve aileniz ile birlikte keyifli vakit geçirebilmeniz için yüzlerce kanalı, en iyi filmleri ve dizileri izleyebilmeniz için film paketleri ve bu paketleri HD olarak izleyebilmeniz için HD özelliği vardır. Digitürk aboneliğinizi başlatarak sizlerde bu yayınları doyasıya izlemeye başlayabilecek, aboneliğinizi hemen başlatabileceksiniz.

Digitürk Karabük Şubesi olarak bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşarak alabileceğiniz birsürü hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizi de dilerseniz gelin kısaca sıralayalım ve hangi hizmetten yararlanacaksanız hemen o hizmeti almaya başlayalım.

Digitürk Lig Tv Hizmet

bayi-hizmetleri

Hizmetlerimizi Verdiğimiz Karabük İlçeleri

Yalova Digitürk Teknik Servis

Yalova Digitürk Teknik Servis

Digitürk sayesinde sizlerde en iyi film ve dizinin yanı sıra eğlenceli programlar ve müzik yayınlarıylada dilediğiniz gibi hayatınıza yön verebilmek artık sizlerin elinde. Sizlerde Digitürk’ün eşsiz dünyasının farkına varmak için Yalova Digitürk olarak bizlere başvurabilir, hizmetlerimizden hemen, dilediğiniz gibi faydalanmaya başlayabilirsiniz.

digiturk-iletisim-bilgileri

Bayimize isterseniz direk şubelerimize giderek, istersenizde direk Yalova Digitürk Telefon Numarası üzerinden bizlere ulaşarak bayimizin verdiği tüm hizmetlerden yararlanmaya başlayabilir ve sizlerde hem Digitürk, hemde Lig TV hakkında bilgiler alarak abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bayimizin sizlere verdiği diğer hizmetler hakkında da dilerseniz gelin hep beraber detaylı bilgi sahibi olmaya başlayalım.

Verdiğimiz Hizmetlerimiz

bayi-hizmetleri

Hizmetlerimizi Verdiğimiz Yalova İlçeleri

Iğdır Digitürk Bayi

Iğdır Digitürk Bayi

Iğdır Digitürk bayimiz sizler için yıllardır en iyi Digitürk ve Lig TV hizmetini alabilmeniz için çalışmalarına uzman çalışan personelleri ile devam etmekte ve sizlere hem gündüz, hemde akşamları hizmet alabileceğiniz hizmetler vermektedir. Bayimiz sizlere hem şubelerimiz üzerinden, hemde direk telefon numaralarımız üzerinden hizmetlerimizi alabilmenizi sağlıyoruz.

digiturk-iletisim-bilgileri

Bayimizin telefon numaraları üzerinden ve bayi adresimiz üzerinden alabileceğiniz hizmetlerimizi dilerseniz gelin hep beraber kısaca öğrenelim.

Verdiğimiz Hizmetler

bayi-hizmetleri

Hizmetlerimizi Verdiğimiz Iğdır İlçeleri